I velké kočky si přijdou na své! Fitmin uvádí nové granule pro kočky velkých plemen

Praha, 14. září 2021 – Celá řada Fitmin Purity klade důraz na filozofii založenou na vytříbené kvalitě a nejšetrnějším zpracování surovin. To vše s naprostým respektem k přírodě
i samotným zvířatům. A protože značka Fitmin myslí opravdu na všechny, přichází nyní na trh s novinkou – granulemi pro kočky velkých plemen Fitmin Purity cat Large Breed.

Jste majitelem ragdoll, norské lesní nebo mainské mývalí kočky? Potom víte, co všechno obnáší chovat velká plemena koček a především, jak těžké je sehnat krmivo, které by jí sedělo. Často
se jedná o dlouhosrsté kočky, u kterých se v dospělém věku jejich váha pohybuje mezi 6-12 kilogramy. Z toho vyplývají i speciální požadavky na krmivo. Každý odpovědný majitel jakéhokoliv zvířete, natož velkých plemen, se snaží hledět na složení krmiva co nejvíce, aby svým miláčkům dopřál to nejlepší. Bezobilné granule Fitmin Purity Cat Large Breed jsou vytvořené tak, aby byly nejen co nejchutnější, ale aby obsahovaly všechny prospěšné látky pro dlouhý a spokojený život našich velkých kočičích mazlíčků. 

„Vzhledem k vyšší váze koček velkých plemen se i více zatěžují jejich klouby. Proto jsme se ve Fitminu snažili granule co nejvíce obohatit o funkční suroviny, jako jsou například glukosamin
a chondroitin, které podporují zdraví kloubního aparátu,“ vysvětluje důvody, které stály za zrodem novinky Fitmin Purity Cat Large Breed Adéla Palacká, výživová specialistka značky Fitmin. Dalším zásadním rozdílem oproti běžným granulím pro kočky není pouze složení, jehož základem je kuřecí maso v kombinaci s bylinkami, ovocem a dalšími prospěšnými látkami, ale i fakt, že samotná granule je větší, aby kočka granule nemohla rychle hltat, ale musela je rozkousnout. Díky tomu si kočka vychutná jedinečnou a exkluzivní chuť holistického krmiva s vysokým podílem čerstvého masa. 

„Ve vývoji a výrobě granulí pro velké kočky jsme se opět soustředili na kočku jako na masožravou šelmu, a proto je v základu granulí opět co největší podíl čerstvého masa. Důležité pro nás bylo nepřidávat žádné zbytečné ingredience a držet se holistického přístupu ke krmivu, který si zakládá na čerstvosti surovin, a kromě masa i obsahu bylin, ovoce, zeleniny a dalších vitamínů a minerálních látek, které jsou pro kočky prospěšné. To vše samozřejmě při zachování zcela grain-free receptury,“ vyjmenovává další benefity nového krmiva pro velké kočky Adéla Palacká.

Produkty Fitmin Purity Cat Large Breed jsou k dostání od 14. září v gramážích 1,5 a 10 kg na našem e-shopu. Zažádat si můžete i o vzorek zdarma na vyzkoušení.


Více informací o produktech naleznete na stránkách www.fitmin.cz.