Paměťový modul SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG

Speciálně vyladěný pro základní desky ROG pro nezapomenutelný herní zážitek

Tchaj-pej, Tchaj-wan – 14. září 2021 – Značka XPG představuje nový SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG (Republic of Gamers).  Tento paměťový modul je speciálně vyladěn pro spolupráci se základními deskami ROG a podporuje technologii Intel® XMP pro snadné přetaktování. Navíc je vybaven osvětlením RGB, které vašemu hraní dodá oslnivý šmrnc. 

Plug and Play – výkon a přetaktování  

SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG prošel přísnými testy přetaktování a kompatibility, aby byl zajištěn optimální výkon se základními deskami ROG Intel® DDR4. To znamená, že uživatelé si nyní mohou užívat výkonu až 3600 MHz a 5% zvýšení taktu, aniž by si museli lámat hlavu s kompatibilitou. Nové paměti SPECTRIX podporují Intel® XMP 2.0 pro přímé přetaktování bez nutnosti vstupu do systému BIOS.

Herní elegance

Pro správnou herní atmosféru je nový SPECTRIX D50 DDR4 vybaven programovatelným osvětlením RGB, které lze snadno ovládat prostřednictvím aplikace ROG AURA SYNC.  Osvětlení RGB doplňuje nenápadný, ale elegantní design modulu, který se vyznačuje jednoduchými konturami a elegantními liniemi.  

Doživotní záruka

SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG je vyroben z vysoce kvalitních čipů, které zaručují kvalitu a spolehlivost. Na modul je navíc poskytována doživotní záruka. Tyto paměti budou k dispozici v dvoukanálové sadě (2x 8 GB).  

###

O XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti eSports a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her a eSports, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty seskvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.