LG představuje nový reproduktor LG XBOOM 360

Díky všesměrovému, vysoce kvalitnímu zvuku a vytříbenému designu je nejnovější všestranný reproduktor XBOOM od LG ideální pro vnitřní i venkovní použití

Praha, 16. září 2021Nový reproduktor LG XBOOM 360 (model RP4) od společnosti LG Electronics (LG) má kónicko-válcový design a poskytuje autentický všesměrový zvuk, který je ideální pro jakýkoli prostor nebo příležitost. Jedinečný a na pohled příjemný tvar reproduktoru umožňuje LG XBOOM 360 vyzařovat zvuk do všech směrů a zajistit tak realistický výkon s působivou silou a čistotou. Tento stylový reproduktor, který je ideální pro dnešní životní styl zaměřený na malá společenská setkání, bude na klíčových trzích debutovat již tento měsíc.

Atraktivní kónicko-válcový tvar reproduktoru LG XBOOM 360 není jen příjemný na pohled, ale jeho funkcí je také kvalitní reprodukce zvuku s minimálním skreslením. Reflektorová struktura výškového a basového reproduktoru, která se obvykle vyskytuje pouze u špičkových audio produktů, je navržena tak, aby poskytovala zvuk vyzařovaný do 360stupňů s minimálním zkreslením. Ať už je tedy reproduktor XBOOM 360 v interiéru nebo venku, zahrne posluchače bohatým a detailním zvukem.

Rovněž prémiová kvalita konstrukce výškového a basového reproduktoru pomáhá vytvářet přesvědčivou a výjimečně vyváženou zvukovou scénu. Titanová membrána výškového reproduktoru vytváří lineární frekvenci pro vynikající výkon a přesnou reprodukci v celém rozsahu vysokých frekvencí. Odolný woofer reproduktoru ze skleněných vláken navíc přináší dynamické basy s jasnou a přirozenou odezvou ve středním pásmu. Kombinace výkonných měničů a robustního 120W výkonu umožňuje reproduktoru LG XBOOM 360 proměnit jakoukoli místnost nebo prostor v ideální místo pro poslech.

Bezdrátový LG XBOOM 360 dokáže vytvořit tu správnou atmosféru pro jakoukoli příležitost také díky náladovému osvětlení se třemi různými předvolbami – Ambientní, Přirozené a Party. Atmosféru podpoří také řada přizpůsobitelných možností osvětlení a zvukových efektů při použití s mobilní aplikací. V aplikaci uživatelé najdou také funkci DJ Effect, která umožňuje míchání více samplů i scratchování a další zvukové efekty. 

Reproduktor nabízí 10 hodin poslechu na jedno nabití, má vestavěnou kovovou rukojeť pro snadnou mobilitu a elegantní, vysoce odolný látkový potah (k dispozici v barvách Beige, Burgundy, Charcoal Black a Peacock Green), který do jakéhokoli prostředí okamžitě vnese teplo a styl.

A co je nejdůležitější, XBOOM 360 dokazuje trvalý závazek společnosti LG snižovat svůj dopad na životní prostředí. Reproduktor, který je částečně vyrobený z recyklovaných plastů a dalších materiálů pocházejících ze spotřebitelského odpadu, získal certifikaci Eco-Product od švýcarské společnosti SGS Société Générale de Surveillance SA, Environmental Claim Validation od Underwriters Laboratories a uznání Global Recycled Standard od Control Union Certifications.1

Podrobnější informace o dostupnosti a ceně budou známé v horizontu několika týdnů. 

Technické specifikace
C:\Users\ken.hong\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\XBOOM.JPG

Design a barvy

Rozměry 250 × 514 × 250 mm (ŠxVxD)

Výkon 120 W RMS (při připojení ke zdroji napájení) 

Reproduktor Autentický všesměrový zvuk

Basový reproduktor ze skleněných vláken (1 × 5,25 palce)

Titanový výškový reproduktor (1 × 1,0 palce)

Další vlastnosti Náladové osvětlení (Ambientní / Přirozené / Party)

DJ Effect (vyžadována aplikace)

Wireless Party Link (bezdrátové propojení dvou reproduktorů)

Aplikace XBOOM (pro iOS/Android)

Přenositelnost Až 10 hodin provozu na baterii (29 Wh)

Rukojeť na přenášení

Konektivita Bluetooth / USB 2.0 / Aux

# # #

1 Certifikace SGS Eco-Product je založena na čtyřech hlavních ekologických kritériích, zahrnujících efektivní využívání zdrojů, používání nebezpečných látek, úsporu energie a recyklovatelnost měřenou po celou dobu životnosti výrobku. Ověřování environmentálních tvrzení UL vyžaduje, aby ekologické vlastnosti výrobku odpovídaly tvrzením výrobce. Model RP4 obsahuje recyklovaný polyester.

O společnosti LG Electronics 

Společnost LG Electronics Inc. je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, s působností na 140 místech a s více než 70 000 pracovníky po celém světě. S celosvětovým obratem v roce 2018 ve výši 54,4 miliard dolarů, se LG skládá z pěti společností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions and Business Solutions. Společnost LG je předním světovým výrobcem televizorů, chladniček, klimatizací, praček a mobilních zařízení, včetně prémiových produktů LG SIGNATURE a LG ThinQ podporující umělou inteligenci. Nejnovější zprávy společnosti LG naleznete na adrese www.LGnewsroom.com