První juniorská kolekce CityZen  – trika, na kterých není vidět pot a odolají špíně nově také pro náctileté

Česká značka chytrého oblečení CityZen® přichází s první juniorskou kolekcí ve své historii a plní tak sen všech rodičů o ideálním tričku pro odrůstající děti a neposedné teenagery. Trička, která odpuzují špínu, minimalizují pachy a není na nich vidět pot, jsou v e-shopu CityZen®  nově dostupná ve velikostech od 128/134 do 164/170. Pro kluky v oblíbené černé barvě a také v petrolejové a terracota, dívky se mohou obléknout do černé, petrolejové a malinové. Chlapecká trika mají praktické žebrování kolem výstřihu, holčičí zdobí jemně zahnutý rukávek.

100% bavlněná trička z nové juniorské kolekce mají všechny jedinečné vlastnosti oblečení CityZen®. Díky unikátní patentované úpravě CityZen na nich zvenku nejsou vidět mokré skvrny po pocení, jsou příjemně prodyšná a rychle schnou. Vnější strana triček je chráněna proti skvrnám a špíně, takže kapaliny volně stečou a nezanechají stopu. Dalším vítaným efektem je schopnost aktivně ničit bakterie, takže trika jsou odolná vůči zápachu. A to opravdu dlouho. Skvělé je i to, že trika CityZen® vydrží mnohem déle bez praní, a když už skončí v pračce, stačí jim nižší teplota, nepotřebují aviváž ani žádné přípravky na skvrny. A navíc jsou 100% recyklovatelná, a tudíž šetrná k přírodě.

O značce CityZen® 

Značka CityZen® sídlí v Chrudimi, všechny své produkty šije v České republice a s maximálním respektem k přírodě. První trika CityZen® se prodala před Vánoci 2018, v roce 2019 přišlo prestižní ocenění Start-up roku, následovalo stěhování do větších prostor, raketový růst výroby, prodeje a tržeb. Unikátní trika a další oblečení CityZen®, na kterém není vidět pot, odolá špíně a snižuje tělesný zápach, je vyrobeno z bavlny prémiové kvality. Materiál je upraven speciální technologií, kterou CityZen® vyvinul a používá jako jediný na světě. Kompletní sortiment CityZen® je v prodeji ve vlastním e-shopu, který získal Cenu popularity (kategorie Móda a doplňky) v soutěži Shop roku 2020.

CityZen®: https://www.cityzenwear.cz/

FB: https://www.facebook.com/cityzenwear/