Bavte se víc s novým moto e20

Společnost Motorola se v rámci rodiny moto e vždy snaží nabízet širokou škálu funkcí, na kterých zákazníkům záleží, za přijatelnou cenu a moto e20 není výjimkou. moto e20 zájemcům o zábavu přináší zážitek, který je nadchne, a to díky velké obrazovce, citlivému osmijádrovému procesoru a spolehlivému systému duálního fotoaparátu s umělou inteligencí.

Filmy a videohovory vás na ultraširoké obrazovce pohltí mnohem víc. Na 6,5″ displeji Max Vision HD+ telefonu moto e20 se obsah zobrazuje ostřeji a s živějšími detaily. S poměrem stran 20: 9 méně „scrolujete“, ale více vidíte. Velký poměr obrazovky vůči tělu nabízí více možností, abyste mohli používat telefon pohodlně i jednou rukou.

Dokonalým předpokladem skvělého zážitku ze zábavy je rychlá odezva. Telefon okamžitě reaguje na každý dotyk, klepnutí a přejetí prstem díky citlivému osmijádrovému procesoru a snadno přepíná mezi více otevřenými aplikacemi.

Rozlučte se s rozmazanými fotografiemi a přivítejte zachycení jedinečných okamžiků s rychle ostřícím 13Mpx fotoaparátem. Profesionálně vypadající portréty můžete pořizovat také pomocí 2MPx hloubkového fotoaparátu, který ve spolupráci s hlavním fotoaparátem automaticky rozmazává pozadí. Díky funkcím umělé inteligence je navíc pořízení dokonalého snímku snazší než kdykoli předtím.

Nenechte se odradit upozorněním na vybitou baterii. S baterií s dlouhou výdrží 4000 mAh můžete pracovat a bavit se až 40 hodin – bez starostí o dobíjení.1 

Vše, co potřebujete, máte doslova na dosah ruky! Čtečka otisků prstů je diskrétně umístěna v logu „netopýřího křídla“ na zadní straně telefonu, takže stačí jediný dotyk a telefon se okamžitě otevře a odemkne. A na boku telefonu jsme umístili speciální tlačítko Google Assistant, které umožňuje hlasové ovládání a získání všech potřebných odpovědí.2 Moto e20 je vybaven systémem Android 11 Go edition s vylepšenou použitelností a přístupností.

Cena a dostupnost 

moto e20 bude v České republice k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 2 499 Kč. Obrázky ke stažení naleznete ZDE (při stahování obrázků nebo videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami).

Konec

1 Všechny údaje o výdrži baterie jsou přibližné a vycházejí z mediánu uživatelů testovaných v rámci smíšeného profilu používání (který zahrnuje dobu používání i pohotovostního režimu) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se liší a závisí na mnoha faktorech, včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobu používání.

2 Nejsou podporovány všechny jazyky. Seznam aktuálních jazyků podporovaných službou Google Assistant naleznete zde: assistant.google.com.

O společnostech Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 60 miliard USD, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Soustřeďujeme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 zakoupena společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů a řešení pod značkami Moto a Motorola. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky https://www.lenovo.com a přečtěte si nejnovější zprávy prostřednictvím našeho StoryHubu a blogu Motorola Global Blog.

Právní vyloučení odpovědnosti

Některé funkce, vlastnosti a specifikace produktu mohou být závislé na síti a podléhat dalším podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou změnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, skupina MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google, Google Assistant a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2021 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

Sledujte společnost Motorola na sociálních sítích

Facebook: https://www.facebook.com/MotorolaCZSK Instagram: https://www.instagram.com/motorolaczsk/