Společnost HP zjednodušuje řešení MPS pro hybridní pracovní prostředí díky novému předplatnému na bázi cloudu

Jednoduchý a bezstarostný tisk s automatickými dodávkami spotřebního materiálu, servisem v následující pracovní den1 a integrovanými řešeními pro bezpečnost a produktivitu.

Hlavní body zprávy:

  • Chytrý cenový plán HP se každý měsíc přizpůsobuje tak, aby byly zajištěny co nejnižší náklady
  • Méně přímého kontaktu se zákazníky, příležitost opakovaného prodeje pro obchodní partnery
  • Maximální produktivita pomocí bezpečného a škálovatelného řešení pro domácnosti a kanceláře

Praha, 24. září 2021 – Na konferenci HP Reinvent společnost HP Inc. představila službu HP Managed Print Flex. Jedná se o nový plán předplatného řešení MPS (Managed Print Services) na bázi cloudu. Ten pomůže firmám optimalizovat náklady díky zjednodušení řízení procesů, zvýšení produktivity a zajištění flexibility při škálování nebo přizpůsobování se měnícím se obchodním potřebám. Tato uživatelsky přívětivá služba zbavuje firmy starostí s tiskem a umožňuje jim nasměrovat více úsilí a prostředků na růst firmy.

Po roce a půl bezprecedentních změn se zcela jasně ukázalo, že nejdůležitější je flexibilita,“ uvedl George Brasher, generální ředitel a globální ředitel divize tiskových služeb a řešení společnost HP Inc. „S ohledem na to jsme řešení MPS maximálně zjednodušili. Zákazníci si vlastně ani nevybírají plán předplatného. Náš inovativní chytrý plán automaticky nastaví z hlediska nákladů tu nejlepší variantu na základě toho, co bylo skutečně vytištěno. Oddělení IT se tedy mohou méně soustředit na dohled nad tiskovými službami a více na to, co považují za skutečně důležité.“

Díky přechodu na cloud si mohou zákazníci a partneři vybrat tiskárny, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Tím rychle a efektivně vybaví zaměstnance v kanceláři nebo doma tiskárnami, potřebnými k jejich produktivní práci. Zásluhou chytrého cenového plánu HP se zákazníci nemusí obávat, že zaplatí více, než je nutné, protože plán se automaticky měsíčně upravuje, tak aby jim na základě skutečného objemu vytištěných dokumentů poskytl z hlediska nákladů tu nejlepší variantu.

Základní předplatné mimo jiné zahrnuje:

  • Automatické doplňování spotřebního materiálu – systém proaktivně naplánuje dodávku nových náplní dříve, než se spotřebují ty staré
  • Služby řešení technických problémů a poruch se zpětným voláním do dvou hodin a podporou na místě následující pracovní den, pokud se problém nepodaří vyřešit vzdáleně1
  • Krátkodobý roční závazek s automatickým prodloužením2
  • Službu HP Roam3, aby mohli zaměstnanci bezpečně tisknout prakticky odkudkoli
  • Všechny tiskárny jsou konsolidovány v jednotném přehledu a účtovány v jedné smlouvě
  • Stránka jako stránka; plány nerozlišují mezi černobílým a barevným tiskem4
  • Balíček Wolf Security5 zajišťuje konfiguraci koncových zařízení se správným nastavením zabezpečení

Řešení HP Managed Print Flex, představené na celosvětové virtuální partnerské akci HP Reinvent 2021, nabízí obchodním partnerům mimořádně zajímavou příležitost k růstu předvídatelných příjmů a zisku z tiskových služeb. To vše bez složitostí a rizik skrze příjmy z plateb za hardware předem, s možností dalšího prodeje a provizí, doplňkových řešení a předplatného služeb, kratších prodejních jednání a dalších možností.

Platí všeobecné obchodní podmínky. Dostupnost nového řešení HP Managed Print Flex se na českém trhu očekává v průběhu roku 2022.

O společnosti HP 

Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ) vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na  http://www.hp.com.

O HP Wolf Security 

HP Wolf Security představuje nový druh zabezpečení koncových zařízení8 od výrobce nejbezpečnějších počítačů6 a tiskáren7 na světě. Portfolio HP zabezpečení a bezpečnostních služeb, zaměřených na koncová zařízení, je navrženo takovým způsobem, aby pomohlo společnostem chránit počítače, tiskárny a pracovníky před kybernetickými predátory. HP Wolf Security poskytuje komplexní ochranu koncových zařízení a odolnost, jež začíná na hardwarové úrovni a rozšiřuje se na software a služby.

VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

1 Společnost HP odešle autorizovaného technika HP na místo pouze v případě, že problém nebyl vyřešen vzdáleně.

2 Období automatického obnovení činní 12 měsíců.

3 Aby bylo možné aktivovat HP Roam pro firmy, mohou některá zařízení vyžadovat upgrade volitelného příslušenství nebo firmwaru. Může být vyžadováno předplatné. Další informace naleznete na stránce hp.com/go/roam.

4 Doložka o spravedlivém použití, pokrytí inkoustem nebo tonerem u stránek nesmí překročit 7 % u černobílých zařízení a 15 % u barevných zařízení. Společnost HP si vyhrazuje právo pozastavit předplatné nebo účtovat dodatečný poplatek za jakékoli porušení této sekce spravedlivého používání.

5  Očekává se, že Wolf Security Pack bude k dispozici na konci roku 2021, nebo začátkem roku 2022. Bude dostupný se zpětnou účinností pro všechny typy předplatného.

6 Na základě porovnání jedinečné a ucelené sady funkcí zabezpečení, již společnost HP poskytuje bez dalších poplatků s počítači HP Elite s operačním systémem Windows a s procesory Intel® 8. generace a vyšší, nebo s procesory AMD Ryzen™ 4000 a vyšší generace; s počítači HP ProDesk 600 G6 s procesory Intel® 10. nebo vyšší generace a s počítači ProBokk 600 s procesory AMD Ryzen™ 4000 nebo vyšší generace, případně s procesory Intel® 11. a vyšší generace.

7 Nejpokročilejší vestavěné bezpečnostní funkce HP jsou k dispozici v zařízeních HP Enterprise a HP Managed s firmwarem HP FutureSmart 4.5 nebo vyšším. Tvrzení vychází z přehledu v roce 2021 zveřejněných funkcí konkurenčních tiskáren HP ve své třídě. Pouze společnost HP nabízí kombinaci bezpečnostních funkcí, které automaticky detekují, zastavují a obnovují útoky pomocí samoopravného restartu v souladu s pokyny NIST SP 800-193 pro kybernetickou odolnost zařízení. Seznam kompatibilních produktů naleznete na adrese: hp.com/go/PrintersThatProtect. Další informace naleznete na adrese: hp.com/go/PrinterSecurityClaims.8 HP Security se nyní nazývá HP Wolf Security. Funkce zabezpečení se liší podle platformy, podrobnosti najdete v technické specifikaci produktu.

Označeno tagem