Huawei Watch 3 nově s řemínkem z nerezové oceli a se slevou

Nově si můžete pořídit chytré hodinky Huawei Watch 3 s luxusním řemínkem z nerezové oceli, který má speciální mechanismus pro změnu délky a designovou sponu. Od 27. září do 10. října můžete navíc Huawei Watch 3 koupit na e-shopu se slevou 500 Kč, tedy za 10 999 Kč.

Huawei Watch 3 jsou vynikající inteligentní hodinky s amoledovým displejem, odolným tělem hodinek, otočnou korunkou a stylovými řemínky. Hodinky s operačním systémem HarmonyOS v sobě spojují všechny vlastnosti dokonalého osobního asistenta – na jedno nabití vydrží až dva týdny a obsahují nespočet funkcí se snadným a chytrým ovládáním. Hodinky jsou vybaveny architekturou duální čipové sady, která nejen zvyšuje výkon, ale také zajišťuje plynulý chod aplikací. Watch 3 mají množství zdravotních funkcí jako monitorování tepu, spánku, hladiny stresu či kyslíku v krvi a měření povrchové tělesné teploty.

Chytré hodinky jsou ideálním pomocníkem, pokud se chystáte zhubnout nebo zlepšit svoji kondici. Zvláš po období lock downu a práce na home office se to může hodit. Podle průzkumu výzkumné agentury IPSOS, který provedl pro společnost Huawei v 10 evropských zemích, 38 % Čechů přibralo v uplynulých měsících na váze, v průměru byl přírůstek 7 kilo. Zároveň má 46 % lidí v plánu zhubnout a 35 % z nich se chystá koupit si zařízení, které jim to ulehčí. Zvýhodněná nabídka Huawei je k tomu skvělou příležitostí.