Edenred: Jmenování nového generálního ředitele Edenredu Česká republika

Peter Hradiský byl jmenován generálním ředitelem Edenred Česká republika a Edenred Slovakia s účinností od 16. srpna 2021. 

Peter Hradiský, dřívější generální ředitel Lyreco UK & Irelaned, bude nyní odpovědný za řízení týmu Edenredu v České republice a na Slovensku. Reportuje Dane Sintejudean, regionální ředitelce pro střední a východní Evropu. Peter Hradiský má více než dvacetiletou praxi v oblasti obchodu, byznysu distribuce a služeb. Do Edenredu přináší mezinárodní zkušenosti, které získal v řídících pozicích v šesti evropských zemích. Je spojen i se značkou Lyreco, která se pod jeho vedením transformovala ze start-upu na silnou a stabilní společnost s mezinárodním renomé.     

Úspěch každé firmy se odvíjí od spokojenosti zaměstnanců, jejich růstu a pracovních úspěchů. To je pracovní filozofie, kterou chce spolu se svými zkušenostmi zúročit v Edenredu Česká republika. Aktuální situace na trhu je pro něj výzvou, jak začít novou etapu fungování společnosti. „Je to unikátní příležitost budovat nová partnerství, která přinesou novou energii do ní samotné i směrem k našim partnerům – uživatelům, klientům, ale i našim zaměstnancům, pro které chceme být značkou první volby,“ uvedl Peter Hradiský. 

Jako generální ředitel chce pokračovat v dynamické digitalizaci společnosti na všech jejích úrovních. Jeho cílem je udržet vedoucí pozici společnosti v péči o zaměstnance i prostřednictvím motivační a odměňovací platformy fixních a flexibilních benefitů. Je přesvědčen, že cesta k dosažení tohoto cíle vede přes digitální řešení. Dana Sintejudean, regionální ředitelka pro střední a východní Evropu, doplňuje: „Jsem ráda, že mohu přivítat Petra v této úloze v Edenredu. Jeho mezinárodní zkušenosti a know-how v oblasti managementu a prodeje jsou velkým přínosem pro další rozvoj našeho podnikání, ale i pro posílení naší efektivity na trhu, kde vidíme příležitost k růstu, ať už v oblasti zaměstnaneckých výhod, nebo při urychlování digitalizace celé společnosti.“

▬▬

O společnosti Edenred CZ

Edenred ČR obsluhuje 700 000 každodenních uživatelů z řad zaměstnanců, kterým poskytuje služby v síti 57 000 partnerských provozoven. V oblasti digitalizace patří k lídrům českého trhu. Stravenky a volnočasové benefity jsou k dispozici na jedné platební kartě Edenred Card. Karta umožňuje platbu mobilními aplikacemi Apple Pay a Google Pay. Čerpání benefitů je možné online díky platformě Edenred Benefity Café.

Skupina Edenred je přední platforma služeb a plateb a každodenní společník ekonomicky aktivních lidí. Propojuje 50 milionů uživatelů z řad zaměstnanců se 2 miliony partnerů z řad obchodníků prostřednictvím 850 tisíc klientů z řad podniků ve 46 zemích. 

Edenred nabízí platební řešení pro konkrétní použití zaměřená na jídlo (stravenky), mobilitu (palivo, údržbu, mýtné, parkování a mobilitu), motivaci (například dárkové karty, platformy pro zapojení zaměstnanců) a podnikové platby (virtuální karty).

Věrný heslu skupiny, „Obohaťte propojení. Navždy.“, umožňují tato řešení zlepšovat pohodu a kupní sílu uživatelů. Zvyšují atraktivitu a efektivitu firem, zvyšují zaměstnanost a podporují místní ekonomiku. Rovněž podporují přístup ke zdravějším potravinám, ekologičtějším výrobkům a šetrnější dopravě.

10 000 zaměstnanců společnosti Edenred usiluje o to, aby se propojený svět práce stal efektivnějším, bezpečnějším a odpovědnějším místem.

V roce 2020 skupina díky svým globálním technologickým aktivům spravovala obchodní objem téměř 30 miliard EUR, a to především prostřednictvím mobilních aplikací, online platforem a karet.