NVIDIA a Electronic Arts přinášejí herní hity do GeForce NOW

Služba pro cloudové hraní rozšiřuje knihovnu o populární série od Electronic Arts Franchises. Zpřístupňuje je tak širší hráčské základně vlastnící méně výkonná PC, počítače Mac, Chromebooky nebo chytré telefony. 

SANTA CLARA, Kalifornie – 30. září 2021 – Společnost NVIDIA dnes oznámila, že do cloudové herní služby NVIDIA® GeForce NOW™ přibydou další hity z portfolia Electronic Arts počínaje Battlefield™ 1 Revolution, Mirror’s Edge™ Catalyst, Unravel™ Two a Dragon Age™: Inquisition. Ve službě již je dostupná populární multiplayerová akce Apex Legends™. 

Počet členů služby se za poslední rok více než zdvojnásobil a společnost Electronic Arts tak získala přístup k více než 12 milionům hráčů. Dohromady je prostřednictvím GeForce NOW každý měsíc streamováno přes 20 milionů hodin hraní ve více než 70 zemích ze 30 datových center. 

„GeForce NOW rozšiřuje zážitek ze hraní na PC s GPU GeForce mezi miliony hráčů na nových zařízeních i v nových regionech,“ říká Jeff Fisher, senior viceprezident divize GeForce ve společnosti NVIDIA. „Pro společnost Electronic Arts je to příležitost, jak okamžitě dostat některé ze svých nejpopulárnějších sérií k rychle rostoucí komunitě hráčů po celém světě.“ 

Cloud jako katalyzátor hráčské základny titulů od EA

GeForce NOW umožňuje, aby si hry od Electronic Arts zahráli s výkonem GeForce® i hráči, kteří nemají herní počítač. To zahrnuje více než 1 miliardu méně výkonných počítačů a zařízení nekompatibilních s PC hrami, jako jsou telefony, tablety nebo Chromebooky. Téměř 80 procent zařízení, která mají v současné době přístup k GeForce NOW, nativně nejnovější PC hry nedokáže spustit.

GeForce NOW je propojena s nejoblíbenějšími herními obchody, včetně Steamu a Epic Games Store, což je výhodné pro vývojáře i hráče. Vývojáři nemusí provádět téměř žádné další práce na vývoji a portování. Hráči pak získají přístup k hitům ze své knihovny, aniž by je museli znovu kupovat nebo čekat na stažení a instalaci her samotných, jejich oprav a aktualizací. Tituly od Electronic Arts mohou být snadno a rychle přidávány do GeForce NOW v rámci pravidelných rozšíření knihovny „GFN Thursday„. 

Streamujte nyní

Čtveřice her z nejoblíbenějších sérií společnosti Electronic Arts je ode dneška k dispozici na GeForce NOW. Členové mohou streamovat Battlefield 1 Revolution a zažít strhující příběhy z první světové války, stát se hrdinou a obnovit pořádek v RPG Dragon Age: Inquisition, řešit hádanky v rodinné hře Unravel Two, nebo se ponořit do dynamického parkourového dobrodružství v Mirror’s Edge Catalyst. 

Tyto přírůstky se připojují k jedné z nejhranějších her na GeForce NOW: Apex Legends. Dynamickou battle royale akci už si zahrál více než 1 milion uživatelů. 

Globální dostupnost 

Hry od Electronic Arts dnes lze streamovat ve více než 70 zemích, mimo jiné prostřednictvím sítě GeForce NOW Alliance. Jde o partnerství operátorů využívajících serverů NVIDIA RTX™ a cloudového herního software NVIDIA, který pomáhá rozšířit cloudové hraní skrz GeForce NOW po celém světě.  

K partnerům aliance v Rusku, Turecku, Koreji, Japonsku, Tchaj-wanu a Saúdské Arábii se nedávno připojili noví regionální operátoři v Austrálii, Singapuru, Brazílii a vybraných dalších jihoamerických zemích. 

O společnosti NVIDIA

Vynález GPU společností NVIDIA (NASDAQ: NVDA) v roce 1999 podnítil růst herního PC trhu, redefinoval moderní počítačovou grafiku a vnesl revoluci do paralelních výpočetních úkonů. GPU deep learning pak později zažehl moderní AI — novou éru výpočetní techniky — která využívá GPU jako mozek počítačů, robotů a samořiditelných automobilů, které mohou vnímat svět a porozumět mu. Více informací naleznete na http://nvidianews.nvidia.com/.