Air France získala čtyři ocenění Skytrax World Airline Awards 2021, včetně ocenění Nejlepší letecká společnost v Evropě a COVID Airline Excellence Award

Společnost Air France byla v soutěži Skytrax World Airline Awards 2021 vyhlášena nejlepší leteckou společností v Evropě, západní Evropě a Francii. Stala se tak desátou nejlepší leteckou společnost na světě a jedinou evropskou leteckou společností v první desítce soutěže. Air France získala v soutěži také ocenění COVID Airline Excellence Award.

Od mezinárodní agentury Skytrax, která hodnotí leteckou dopravu, získala společnost Air France v rámci soutěže Skytrax World Airline Awards 2021 celkem čtyři ocenění. Air France byla vyhlášena nejlepší leteckou společností v žebříčku Evropa, západní Evropa a Francie. Poprvé se také vyšplhala na 10. místo v celosvětovém žebříčku a oproti roku 2019 si polepšila o 13 míst. Air France je jedinou evropskou leteckou společností v první desítce tohoto žebříčku, který zahrnuje více než 350 leteckých společností a vychází z průzkumů mezi více než 13 miliony cestujících více než 100 národností.

Skytrax rovněž ocenila závazek letecké společnosti v oblasti zdravotní bezpečnosti udělením ceny COVID Airline Excellence Award společnosti Air France. Je to již potřetí, co společnost Air France získala od společnosti Skytrax vyznamenání za všechna opatření zavedená od počátku krize COVID, přičemž nejprve získala čtyři a poté pět hvězdiček (maximální hodnocení) v hodnocení bezpečnosti Skytrax COVID za program Air France Protect. 

Získat tato ocenění je pro společnost Air France ctí a velkou hrdostí. Svědčí o důvěře našich zákazníků a oceňují trvalé nasazení našich týmů od počátku krize COVID.  S příchodem nových letadel Airbus A350 a A220 a otevřením nových salónků ve Francii, jako je ten v terminálu 2F na letišti Paříž-Charles de Gaulle nebo v celé naší síti s tím v Montrealu, pokračujeme v investicích do nového pojetí cestování Air France ve prospěch našich zákazníků. Pokračujeme také v úsilí o posílení zdravotní bezpečnosti a zjednodušení cestování v období COVID, například prostřednictvím naší uznávané služby Ready To Fly,“ uvedla Anne Rigailová, generální ředitelka společnosti Air France.

—–

About Air France

Since 1933, Air France has been promoting and highlighting France throughout the world. With an activity divided between passenger transport, cargo transport and aeronautical maintenance, Air France is a major air transport player. A workforce of more than 45,000 staff are committed on a daily basis to offering each customer a unique travel experience. Air France, KLM Royal Dutch Airlines and Transavia make up the Air France-KLM Group. The Group relies on its powerful hubs at Paris-Charles de Gaulle and Amsterdam-Schiphol to offer a vast international network. Its Flying Blue frequent flyer programme has over 17 million members. Air France and KLM are members of the SkyTeam alliance which has a total of 19 member airlines.

Air France places the health and safety of its customers and staff at the heart of its concerns. As part of its Air France Protect health and safety commitment, the company has introduced the strictest health and hygiene measures to ensure a safe trip.