K nové SIM kartě od SAZKAmobilu 1 GB dat zdarma! Stávající zákazníci si užívají datové balíčky se slevou až 30 %

U největšího virtuálního operátora SAZKAmobil běží až do konce října hned dvě skvělé akce. Jako dárek na uvítanou dostávají noví zákazníci 1 GB mobilního internetu zdarma. Zároveň stále běží sleva až 30 % na nejoblíbenější datové balíčky.

Zajímá vás u mobilních operátorů vedle levného volání a posílání textovek hlavně internet za férové ceny? Poté byste měli přejít k SAZKAmobilu, který tohle všechno nabízí. Nyní navíc spustil speciální akci pro nové zákazníky, 1 GB dat zdarma k nově aktivované SIM kartě.

Podmínky získání dat zdarma jsou jednoduché: stačí si zakoupit novou SIM kartu a do sedmi dní ji aktivovat. Jako poděkování, že jste se stali členy SAZKAmobil rodiny, získáte 1 GB mobilního internetu. Akce platí do 31. 10. a novou SIM kartu si můžete zakoupit na některém z mnoha tisícovek prodejních míst s terminálem Sazky, tedy téměř na každém rohu.

Objednávejte SIM online s poštovným zdarma

Nechce se vám nikam chodit? SIM kartu lze objednat také přes e-shop SAZKAmobilu. Dorazí za vámi domů do tří dnů a poštovné hradit také nemusíte, je zdarma. SIM kartu je možné objednat na tomto odkazu

Až svůj první gigabyte mobilního internetu vyčerpáte, můžete až do konce října využít nabídku zlevněných datových balíčků o až 30 %. Ta platí jak pro majitele předplacených karet, tak i pro tarifní zákazníky. 1 GB lze nyní místo 100 Kč pořídit za 70 Kč, balíček 5 GB vyjde na 270 Kč oproti původní ceně 350 Kč.

Data zdarma jako Odměna za dobití

SAZKAmobil ale nabízí ještě jeden způsob, jak získat internet ve smartphonu zdarma. Při doplnění kreditu za aspoň 300 Kč si zákazníci vybírají z Odměn za dobití. Mezi nimi nechybí například Levné volání a SMS za 1 Kč, Kredit 100 Kč zdarma anebo právě 1 GB internetu zdarma.

Více informací o všech výhodách SAZKAmobilu, mezi nimiž nechybí ani účast v loterii SAZKAmobil šance s garantovaným minimálním jackpotem 250 000 Kč, najdete na tomto odkazu.

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterijní služby, zejména největší mobilní virtuální operátor v České republice SAZKAmobil, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží nebo prodej vstupenek. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. jednak prostřednictvím unikátní prodejní sítě s více než 7 200 prodejními místy rozmístěnými po celé České republice, ale také online na herním portále www.sazka.cz. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. SAZKA a.s. je součástí mezinárodního loterního holdingu Sazka Group (patří sem rovněž podíly v řecké loterii OPAP, italském Lotto a rakouských Casinos Austria). Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.