SilentLab na veletrhu NeoCon 2021 v Chicagu: SilentLab   na NeoConu představuje své odhlučněné mobilní mikrokanceláře MICROOFFICE s unikátním oceněným designem

Chicago, 5. října 2021 – Na právě zahájeném mezinárodním veletrhu v oboru komerčního designu NeoCon, který se koná od 4. do 6. října 2021 v Chicagu, představuje česká společnost SilentLab především své unikátní mikrokanceláře MICROOFFICE a modulární taburety PETAL. Mikrokanceláře vytváří ideální pracovní místo pro jednoho až osm osob, kde je možné se plně koncentrovat a zároveň zůstat v plném pracovním dění.

Cílem této významné příležitosti je prezentovat všestrannost mikrokanceláří, širokou škálu nabízených benefitů, jako je vhodné osvětlení, ventilační systém, perfektní akustika a v neposlední řadě jejich modularita, díky které se můžou uživatelé cítit v kanceláři komfortně. „Všechny představené produkty byly vyvinuty a vyrobeny v České republice a pracoval na nich tým zkušených specialistů,“ doplňuje obchodní ředitel a spoluzakladatel Jan Kaňka.

MICROOFFICE – funkční mikrokanceláře

SilentLab reaguje na neustále se měnící pracovní podmínky a rozmáhající se digitalizaci, která v posledním roce nabrala na tempu. Na veletrhu NeoCon představuje SilentLab své stěžejní produkty, mezi které patří MICROOFFICE UNIQ, PRIME, CUBIQ a QUADRIO. Společnost k zabezpečení modularity vyvinula originální systém založený na segmentovém skládání jednotlivých částí za sebe. Takto lze velikost MICROOFFICE QUADRIO měnit dle potřeb.

PETAL – modulární taburety

Modulární taburety PETAL perfektně doplní firemní odpočinkové zóny. Jak už je u SilentLab zvykem, taburety mají nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Nabízí příjemné a pohodlné posezení, a zároveň účinně pohlcují okolní šum. Díky hravé estetice a trojúhelníkovému tvaru se taburety PETAL přizpůsobí jakémukoliv prostoru, v každé místnosti z nich snadno vytvoříte svou vlastní unikátní sestavu.

Těla všech produktů SilentLab tvoří akustická pěna, vyvinutá speciálně pro pohlcování hluku. Tento materiál slouží také jako výplň stěn již zmíněných MICROOFFICE. Díky akustické pěně nepronikne dovnitř ani ven z mikrokanceláře žádný hluk a zároveň pomáhá tlumit celkový šum v rámci prostoru, ve kterém jsou MICROOFFICE nebo nábytek umístěné.

Prezentované produkty dokazují, že spojení funkčnosti a designu funguje, potvrzují to i získaná mezinárodní designová ocenění: Red Dot Design Award, German Design Award, Archiproducts Design Awards, BigSee Award a Good Design Award.
O společnosti SilentLab: Česká společnost SilentLab stojí za originálním akustickým konceptem, díky kterému odhluční jakýkoli interiér a přinese klid a soukromí i do těch nejhlučnějších prostor. V jejím týmu jsou experti na akustiku, a proto všechny své akustické produkty sama navrhuje i vyrábí. Dokáže tak poskytnout komplexní akustiku na klíč, včetně zcela atypických řešení. Dbá přitom na maximální funkčnost i design produktů.