Chystáte se koupit nový HUAWEI? Zde je přehled aplikací, které nyní můžete mít

Co by byl smartphone bez aplikací. Každý jsme zvyklí na ty svoje, které nám ulehčují život a přinášejí zábavu, a čas od času objevíme i něco nového. Pokud máte telefon Huawei nebo si ho plánujete pořídit, přinášíme vám jednoduchý přehled aplikací včetně návodu, jak je do telefonu stáhnout ať už přes tržiště aplikací AppGallery nebo prostřednictvím vyhledávače Petal Search.

V posledních dvou letech jsme se více přesunuli do online světa. Časy izolace jsme krátili především sociálními sítěmi, filmy, seriály a snažili si udržet aspoň špetku sociálního kontaktu. Instagram, Whatsapp, Facebook i messenger si lze stáhnout přes Petal search a zůstat tak ve spojení s rodinou a kamarády. V AppGallery si pak můžete stáhnout Viber, Twitter, Tinder, Tik Tok i Snapchat, pro zkrácení dlouhých chvil. Pro zkrácení volného času si můžete také stáhnout jednu z mnoha streamovacích aplikací. Například VOYO, O2 TV, iVysilání České televize, iPrima či Stream. Všechny tyto aplikace seženete v AppGallery. Pro sledování Netflix nebo HBO GO využíjte Petal search.

Velmi populární jsou aplikace pro rychlou přepravu po městě jako taxislužby Bolt či IDOS, které stejně jako Petal maps najdete v tržišti aplikací AppGallery. Používat můžete také Google maps, které najdete přes Petal search. V případě, že pojedete na delší výlet, využijete Booking.com pro snadnější rezervaci ubytování a Skyscanner, RegioJet, Můj vlak i Waze, pro rychlejší zjištění trasy do vaší cílové destinace. Jaké bude počasí pak zjistíte s aplikací Windy.com.

Nákupy i restaurace na dosah v telefonu

Díky aplikacím jako jsou Bolt Food, Dáme jídlo a KFC už nebudete muset trávit svůj drahocenný čas v kuchyni. Vivino: Budy the Right Wine se zase postará, abyste si nemuseli lámat hlavu, jaké víno si k objednanému jídlu pořídit. Tento pohodový večer pak může jedině doladit ta správná hudba vybraná na Spotify.

Stejně jako je na dosah ruky jakákoliv restaurace, tak jsou na dosah ruky vybrané aplikace prodejců. Na oblečení můžete využít aplikaci ZARA a ABOUT YOU, na jídlo Košík a na zbytek nákupů je zde CZC.cz, AliExpress, Alza, Heuréka, Aukro a Kupi.cz. Pro ukládání karet z vašeho oblíbeného obchodu vám poslouží aplikace Lidl plus, Můj Globus, Clubcard Tesco a pro uskladnění všech karet do telefonu je tu Stocard.

Bezpečné bankovní aplikace

Naprostým standardem dnešní doby jsou bankovní aplikace, u kterých je zabezpečení důležitější než kdekoliv jinde. Proto si přes AppGallery můžete bezpečně stáhnout George, mBank, Hello Bank!, mobilní eKonto Raiffeisenbank a zároveň finanční aplikace jako Home Credit, Creditas Banking, Wallet i Twisto. Díky vysokému zabezpečení je platba těmito aplikacemi zcela bezpečná a nezávadná. 

Pro udržení všeobecného přehledu o dění v tuzemsku i ve světě je dobré využít aplikace ČT24, iDnes.cz, Deník.cz, Seznam zprávy a Novinky.cz. Informace ze světa sportu nejlepe poskytne ČT sport a Sport.cz.

O AppGallery

AppGallery je chytrý a inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet pro spotřebitele jedinečné zážitky. Unikátní jádro HMS umožňuje integraci aplikací napříč různými zařízeními, což přináší větší pohodlí a komplexnější zážitek – přesně to je součástí širší strategie 1+8+N společnosti Huawei. Její vizí je udělat z AppGallery otevřenou a inovativní platformu pro distribuci aplikací, která je přístupná spotřebitelům. Zároveň přísně chrání soukromí a zabezpečení uživatelů a poskytuje jim jedinečný a obohacující zážitek. 

AppGallery je jedním ze tří globálně nejvýznamnějších trhů s aplikacemi a je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. Od ledna do září 2020 dosáhl celkový počet stažení z AppGallery na 384 miliard a společnost Huawei uzavřela partnerství s 2,3 miliony vývojářů po celém světě.

O Petal search

Petal Search umožňuje vyhledávat, aktualizovat a stahovat aplikace snadno a rychle. Stačí zadat název do vyhledávacího pole a pak už jen postupujte podle jednoduchých pokynů, které se objeví na obrazovce. Stáhněte aplikaci a užívejte si ji naplno. Huawei Petal Search umožňuje prozkoumávat tisíce aplikací a webových odkazů, které vám mohou přijít vhod. Používání vyhledávače je nejen intuitivní, ale také efektivní. Nově je v Petal Search také služba Nejlepší aplikace, díky které se dostanete k seznamu nejpopulárnějších aplikací prostřednictvím jediného kliknutí. 

Nejnovější smartphone Huawei 

Nová série smartphonů Nova znovu potvrzuje závazek společnosti Huawei poskytovat vysoce kvalitní zařízení spotřebitelům. Ohlášení nového smartphonu je plánované na 21. října. Poznačte si toto datum ve svých kalendářích, abyste byli mezi prvními, kdo se dozví více o této novince.

Informace o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/ 

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk 

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk 

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 32letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.