Výhodné nákupy v řetězci BILLA s kartami Edenred

V obchodech řetězce BILLA je dlouhodobě možné platit kartami Ticket Restaurant Card či Edenred Card. V období od 7. října do 31. prosince budou zákazníci moci při platbě těmito kartami nakupovat ještě výhodněji. Při každé druhé transakci nad 500 Kč získají 100 Kč automaticky zpět.   

Akce platí ve všech prodejnách BILLA po celé České republice. Pro získání bonusu 100 korun vícekrát za den je třeba nakoupit s minimálním hodinovým rozestupem. Zároveň platí podmínka, že majitelé karet musí být přihlášeni do Věrnostního programu společnosti Edenred. Tato akce se nevztahuje na papírové stravenky od společnosti Edenred.

Akce je určena pro více než 250 tisíc lidí, kteří vlastní stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo mají aktivní stravenkovou peněženku na kartě Edenred. „K účasti v cashbackovém programu pak stačí už jen mít v mobilním zařízení funkční aplikaci Edenred a přihlásit se do našeho věrnostního programu,“ dodává Petr Šorna, obchodní ředitel Edenredu.

Platba prostřednictvím karet Ticket Restaurant Card, Edenred Card či stravenkami je zákazníky obchodů BILLA oblíbená a využívají jí dlouhodobě. V roce 2020 se počet transakcí s použitím těchto elektronických karet či stravenek vyšplhal přes 12 milionů, přičemž na celkových tržbách se platba těmito způsoby podílí v posledních letech jednotkami procent. Díky cashbacku se nakupování v BILLE stane pro majitele stravenkových karet Edenred ještě výhodnější. 

V supermarketech BILLA přijímají platby stravenkami či elektronickými kartami od společností Edenred, UP, Benefit-plus a Sodexo.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 241 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. 

Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2021, ve které se na 1. místě umístilo hned 9 produktů z 3 produktových řad společnosti BILLA. Privátní značka masa a masných produktů získala nedávno také ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2020 a titul Czech Superbrands 2021 v kategorii masa a masných produktů. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. Více informací na http://www.billa.cz.