Nejchytřejší inkoustové tiskárny od HP1 pomáhají rodinám i malým podnikatelům zvládnout více práce, ušetřit2 a předcházet stresu

Nová řada tiskáren HP Smart Tank 600/700 byla navržena pro uživatele, kterým záleží na životním prostředí a chtějí tisknout udržitelně.

Hlavní body zprávy:

 • Řada HP Smart Tank 600/700 nabízí:
  • Tiskový systém s inkoustovými zásobníky splňující potřeby uživatelů, kteří denně tisknou ve velkých objemech.
  • Tiskárny podporují dvoupásmové připojení prostřednictvím Wi-Fi®3 a spolupracují s aplikací HP Smart App4,5, která je nejlepší chytrou aplikací ve své třídě a umožňuje uživatelům tisknout odkudkoli a plynule přecházet mezi digitální a tištěnou formou.
  • Nový dotykový panel a funkce podporující inteligentní světelné vzory nabízejí intuitivní možnosti ovládání. Uživatelé mají tedy tisk jednoduše pod kontrolou a mohou tiskové úlohy efektivněji spravovat.
  • Tiskárny byly navrženy s ohledem na životní prostředí – z více než 25 % jsou vyrobeny z recyklovaného plastu6.

Praha, 11. října 2021 – Společnost HP Inc. představila inovativní řadu tiskáren HP Smart Tank 600/700, která umožňuje rodinám i malým firmám být při práci a učení z domova produktivní a kreativní. Nová řada nabízí možnosti bezproblémového a všestranného tisku bez kompromisů týkajících se rychlosti, cenové dostupnosti či kvality.

Víme, že 68 % nově zakoupených tiskáren připadá na tiskárny nakupované za účelem práce a učení z domova,7 tisk z domova je ale náročný pro všechny. Děti, rodiče i majitelé malých firem potřebují chytrá zařízení, která se snadno používají, jsou cenově dostupná, všestranná a vyhovují jejich každodenním tiskovým potřebám,“ říká Xavier Garcia, generální ředitel a globální ředitel divize Print Hardware Systems společnosti HP. „Řada Smart Tank 600/700 poskytuje vynikající zážitek z tisku díky vysoké kvalitě výstupu a pokročilým inteligentním funkcím, které jsou navrženy tak, aby zákazníky zbavily stresu a pomohly jim zvládnout více práce.“

Modely řady HP Smart Tank 600/700 navazují na dlouhou historii vývoje produktů společnosti HP zaměřujících se na udržitelnost a jde o první inkoustové tiskárny HP, které byly z více než 25 % vyrobeny z recyklovaných plastů.6

Mezi hlavní přednosti nové řady tiskáren patří:

 • CHYTRÁ TISKÁRNA:
  • Snadné používání tiskárny díky „magickému“ dotykovému panelu, který se zobrazí pouze v případě potřeby, a inteligentním světelným vzorům umožňujícím intuitivní ovládání
  • Spolehlivá dvoupásmová Wi-Fi® s funkcí automatického obnovení3
  • Jednoduché mobilní nastavení5 a řešení HP Wolf Essential Security
 • CHYTRÁ PRODUKTIVITA:
  • Díky automatickému oboustrannému tisku šetříte při každodenním tisku dokumentů čas a papír
  • Vysoce kvalitní tisk v objemu až 50 000 stran
  • Poskytuje bezstarostný výkon s rychlým a snadným nastavením prostřednictvím aplikace HP Smart4, 5
  • Můžete využít funkce HP Smart Advance, například pro pokročilé skenování a mobilní fax
 • CHYTRÉ ZÁSOBNÍKY:
  • Nenápadný integrovaný displej a kontrolky upozorňující na stav zásobníku usnadňují sledování hladiny inkoustu v situacích, kdy inkoust dochází, takže je málo pravděpodobné, že vám dojde
  • Systém doplňování inkoustu bez rizika rozlití8
  • Získejte inkoust až na 2 roky9 – ideální pro každodenní nízkonákladový tisk ve velkých objemech
  • Umožňují potištění až 18 000 černobílých nebo 8 000 barevných stránek9

Dostupnost a ceny

 • Tiskárny řady HP Smart Tank 600/700 jsou v České republice v prodeji od 1. října za ceny od 6 190 Kč.

O společnosti HP 

Společnost HP Inc. (NYSE: HPQ) vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia osobních počítačů, tiskáren a řešení pro 3D tisk vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na  http://www.hp.com.

1 Ve srovnání s ostatními tankovými systémy HP, založenými na dvoupásmové síti Wi-Fi se samoopravou. Zahrnuto: zkušenost s nastavením, uživatelské rozhraní, senzory inkoustu a papíru, zkušenosti s doplňováním, automatický duplexní tisk a aplikace HP Smart, nejlepší tisková aplikace ve své třídě, k září 2021.

2 Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová/purpurová/žlutá). Výsledky vycházejí z metodiky společnosti HP při nepřetržitém tisku zkušebních stran podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. K vytištění 8 000 barevných zkušebních stran může být zapotřebí další lahvička s černým inkoustem. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Část inkoustu z dodaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

3 Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®. Podporuje 5,0GHz a 2,4GHz pásmo pomocí až 12 nepřekrývajících se kanálů ve srovnání s pouhými třemi nepřekrývajícími se kanály 2,4GHz pásma. Podporuje 5,0GHz pásmo (až 150 mb/s) ve srovnání s 2,4GHz pásmem (až 72,2 mb/s).

4 Srovnání s mobilními tiskovými aplikacemi OEM pro většinu nejprodávanějších inkoustových a laserových tiskáren i multifunkčních tiskáren určených do domácností a domácích kanceláří v ceně do 450 USD včetně. Tržní podíl dle zprávy Hardcopy Peripherals Tracker od organizace IDC k 4. čtvrtletí 2020. Tvrzení vychází z průzkumu mobilních tiskových aplikací od výrobců tiskáren a praktického testování a studie Keypoint Intelligence – Buyers Lab zadané společností HP. Viz zpráva z dubnu 2021 na adrese http://www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.

5 Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Podrobnosti o místních požadavcích na tisk naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Některé funkce/software jsou k dispozici pouze v angličtině a liší se mezi desktopovými a mobilními aplikacemi. Může být vyžadováno předplatné; předplatné nemusí být k dispozici ve všech zemích. Podrobnosti najdete na http://www.hpsmart.com. Je vyžadován přístup k internetu a je nutné jej zakoupit samostatně. Pro plnou funkčnost je vyžadován účet u společnosti HP. Seznam podporovaných operačních systémů dostupných v obchodech s aplikacemi.

6 Vyrobeno z více než 25 % z recyklovaného plastu.

7 Zdroj: HP Global Print Signals Tracker (srpen 2021).

8 Při použití v souladu s pokyny k nastavení.

9 Vychází z tisku 200 stran měsíčně. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Část inkoustu z dodaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Označeno tagem