Wolt v Ostravě snižuje ceny za doručení a zavádí možnost platby v hotovosti

Ostrava, 11. října 2021

  • Wolt během října snižuje v Ostravě ceny za doručení až o 20 Kč. Kromě rozvozu jídla z restaurací se akce vztahuje i na objednávky potravin, kosmetiky a dalšího zboží.
  • Objednávky lze nově platit i v hotovosti, a to ve všech městech České republiky.

Nižší částky za dodání

Pro obyvatele Ostravy bude nyní objednávání jídla online ještě jednodušší než kdy dřív. Finský technologický startup Wolt, který zde zajišťuje rozvoz pro místní restaurace i obchody, totiž do konce října snižuje své ceny. „Základní poplatky za doručení se standardně pohybují mezi 29 a 59 Kč v závislosti na místě doručení. Během října se ale bude cena za nejkratší vzdálenost vztahovat i na další části města, což znamená, že za doručení z druhého konce Ostravy mohou naši zákazníci ušetřit až 20 Kč na každé objednávce,“ říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku.

Rozšíření nabídky i oblasti doručení

V Ostravě se navíc rozšiřuje nabídka i doručovací oblasti. Mezi nejnovější jídla, na kterých si můžete ve městě pochutnat, patří čerstvé těstoviny z Pasta by Snídaňuj, výborná pizza z La Strada nebo kebab z Esco Resto. Milovníci exotičtější kuchyně mohou vyzkoušet egyptské speciality z Čajovny Jasmína, kousek Indie z Golden bird nebo čerstvé Sushi z restaurace Boombay. Všechny podniky navíc nově doručují i do Moravské Ostravy a Přívozu, Poruby a Ostravy Jih. „Mezi naše další novinky patří mimo jiné rozšíření sortimentu o další maloobchodní partnery. V Ostravě si tak můžou zákazníci objednat kosmetiku, alkohol, potraviny nebo třeba módní doplňky,“ komentuje Jan Foret. Mezi značky, které si můžete nechat přes Wolt doručit patří v Ostravě například Havlíkova přírodní apotéka, Erotic City, Pet Centrum, Svět bez lepku, Pivní hub nebo Bagind.

Platba v hotovosti

A jak ještě zpříjemnit nákupní zážitek a zpřístupnit ho všem zákazníkům? Kromě zrychlování doby doručení také rozšířením platebních možností. „Snažíme se, aby naše doručování bylo co nejdostupnější, a proto jsme v polovině září spustili možnost platby v hotovosti. A jak ukazují zkušenosti i z dalších měst, zájem o tuto službu mezi českými zákazníky je,” komentuje Jan Foret.

O Woltu

Wolt je technologický startup založený v roce 2014 ve Finsku. Nyní působí ve 23 zemích a má přes 4 000 zaměstnanců, 15 milionů registrovaných uživatelů, 55 000 partnerských restaurací a 120 000 partnerských kurýrů. Vedle jídla zároveň rozváží i potraviny a další maloobchodní zboží. Generálním ředitelem je Miki Kuusi, oceněný Forbesem v globálním žebříčku 30 pod 30. Generální ředitel pro Českou republiku je Jan Foret. Služba je k dispozici jako aplikace pro iOS nebo Android, ale také na webu www.wolt.cz.

Označeno tagem