Tým společnosti Proficio se opět rozrůstá

Marketingová konzultační společnost Proficio, jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě, mezi sebou přivítala pět nových kolegů, kteří posílí různé týmy napříč společností. Jde o Michala Filípka, Tomáše Nahodila, Dana Sedláčka, Lucii Teslíkovou a Tomáše Hruzíka. Firma letos navázala spolupráci s novými klienty jako je například pojišťovana Direct, platební instituce Roger, Bezrealitky.cz nebo Spokar a otevřela nové kanceláře v Praze.

Tento rok je z pohledu objemu projektů a marketingových aktivit klientů opravdu náročný. Cítíme, že ve srovnání s tím minulým se ve firmách jede naplno, že nikdo nechtěl další rok prováhat. Považuji za velký úspěch, že se nám daří přivádět do týmu zkušené konzultanty, kteří pomáhají s nárůstem projektů stávajícímu stabilnímu týmu. Meziročně se letos držíme na 50% nárůstu objemu služeb,“ říká Petr Halík, zakladatel a CEO společnosti Proficio.

Michal Filípek, Data Developer

Michal se připojil k analytickému týmu, kam přišel z RedAmp Security, kde pracoval jako programátor. Před tím pracoval v Business Factory jako Developer, kde dříve působil také na pozici Facebook Ads Specialist. Má také zkušenost jako copywriter, a to z digitální agentury Cognito. Zastával i pozici redaktora, konkrétně v mediální skupině VLP.

Tomáš Nahodil, Key Account Manager

Tomáš má celkem 12 let zkušeností na pozicích Account Managera a Key Account Managera, a to v Seznam.cz a Marketingovákancelář.cz. Působil také jako jednatel v Quest Central Europe. 8 let byl předsedou Českého veslařského klubu Brno.

Dan Sedláček, PPC specialista

Dan rozšířil ostravský tým, do kterého přišel z tamní agentury Advisio. V té působil více jak 3 roky.

Lucie Teslíková, Specialistka na srovnávače zboží

Před nástupem do PROFICIA pracovala 3 roky v Seznam.cz, konkrétně v divizi Zboží.cz jako seniorní specialista.

Tomáš Hruzík, Account Manager a PPC specialista

Tomáš, stejně jako Dan, přišel z ostravské agentury Advisio, kde pracoval jako PPC specialista. Má zkušenosti i se srovnávači zboží, konkrétně ze společnosti BiddingTools Group.

O Proficiu:

Proficio vzniklo v roce 2013, jejím zakladatelem a CEO je Petr Halík. Společnost patří mezi 16 klíčových agentur Googlu a je specifická svou komplexní nabídkou služeb. V roce 2020 se Proficio sloučilo s webovým studiem Porta Design. Proficio tak v tandemu zajišťuje poradenství a full service – od UX a výkonnostních kampaní přes SEO až po správu sociálních sítí či videoprodukci. Mezi klienty agentury patří například VELUX, Sanitino, Ytong, SportObchod, Student Agency, Deichmann, Pneuboss nebo Konica Minolta.Více informací na: www.proficio.cz