Značka mobilních telefonů HONOR má oficiálně podporu Google služeb a dál roste

[13. října 2021, Praha] HONOR zažívá bombastický restart i podporu špičkových partnerů. Mezi nimi je i Qualcomm nebo exkluzivní spolupráce s Windows.

Graphical user interface, application

Description automatically generated

HONOR je zpět v plné síle s prémiovými produkty. Nedávné uvedení mobilního telefonu HONOR 50 v nádherném designu inspirovaném šperkařskou manufakturou s pokročilou výbavou na natáčení nebo launch vlajkové lodi mobilního telefonu HONOR Magic3 okamžitě akcelerovaly prodeje na čínském trhu.

„V srpnu 2021 se podíl HONOR na trhu v Číně vyhoupl až na 16,2 %. Věříme v rychlou expanzi po celém světě,” uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. A dodává: „Pokračujeme dál v naší vizi v integrování a vzájemné inspiraci krásného dokonalého designu a špičkové technologie. Naše novinky mají ve výbavě nejvyspělejší systém fotoaparátů nebo poslední prémiový čip Qualcomm. Tahle kombinace poslední technologie, designu a výkonnosti, díky podpoře skutečných globálních top dodavatelů v odvětví, je záruka, že zákazník vždy dostává skutečně nejlepší produkt v kategorii.“

HONOR MagicBook V 14 je vůbec první notebook na světě s novým OS Windows 11

HONOR a Microsoft dál pokračují v posilování partnerství a vyvíjení řešeních zahrnující různé softwarové i hardwarové technologie pro různé uživatelské scénáře. 

„Máme velkou radost, že HONOR společně s Microsoft postavil silný základ pro vzájemnou, velmi úzkou, spolupráci koncových zařízení a řešení pro jakýkoli scénář k vytvoření chytrého světa pro každého,”  říká George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd.

Viceprezident, předseda představenstva a CEO Microsoft GCR Dr. Hou Yang dodal: „V éře dnešní nové reality se ve všech částech světa akceleruje digitální transformace. S růstem hybridního stylu práce a elektroniky kolem nás zákazníci očekávají více pohodlí, bezpečí a lepší interakci z jejich mobilních zařízení, systémů a aplikací, jak doma, tak v práci.“

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

roste