Goodyear vrací peníze za koupené pneumatiky 

Praha, 18. října 2021 − Společnost Goodyear spustila kampaň, díky níž mohou zákazníci získat zpět až 1500 Kč za sadu nově koupených pneumatik. Nárok na cashback vzniká pouze při koupi celé sady zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear u dealerů značky, kteří se do kampaně zapojili. Akce trvá od 15. října do 10. prosince 2021. 

Nákup je nutné zaregistrovat na stránce akce.goodyear.cz  a doložit snímkem účtenky. Na stránce je i seznam zapojených dealerů, v němž je třeba prodávajícího označit. Po autorizaci registrace pak Goodyear zákazníkovi zašle částku podle rozměru zakoupených pneumatik na jeho bankovní účet,uvedl  Milan Marušák, Consumer Brand & Product Marketing Coordinator CZ/SK, Goodyear Czech, s. r. o.

Na vrácení 1500 Kč mají nárok zákazníci, kteří zakoupili sadu zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear rozměru 19 a více palců. Za sadu pneumatik rozměru 17 nebo 18 palců jim Goodyear vrátí 1000 Kč a za pneumatiky rozměru 16 palců 500 Kč. 

O společnosti Goodyear 

Goodyear je jedním z největších světových výrobců pneumatik. Společnost zaměstnává přibližně 72 tisíc pracovníků a své výrobky vyrábí ve 54 závodech v 23 zemích světa. Dvě inovační centra – Akron v Ohiu a Colmar-Berg v Lucembursku – usilují o rozvoj nejmodernějších výrobků a služeb, které stanovují technologické a výkonnostní standardy pro celé odvětví. Více informací o společnosti Goodyear a jejích produktech najdete na https://www.goodyear.eu/corporate_emea/

Další fotografie jsou k dispozici v našem online tiskovém středisku http://news.goodyear.eu

Tiskové zprávy a obrazový materiál v českém jazyce news.goodyear.eu/cs-cz.

Můžete také sledovat náš twitterový účet @Goodyearpress.