Pro vášnivé fotografy i tvůrce online obsahu – Canon doporučuje pod stromeček

Každé Vánoce je výběr dárků o něco těžší. Má to být něco praktického nebo spíš pro potěšení? Canon vybírá ze svých novinek něco pro každého.

Pro malé slečny i na party

Hezké vzpomínky stále na očích? S nejnovějším přírůstkem mezi instantními fotoaparáty Canon Zoemini S2 hračka! Umí fotit, upravit, přidat okraje, filtry, a navíc i vytisknout pro všechny kamarádky. Lehký kompaktní kousek v tmavě tyrkysové, perlově bílé nebo zlatorůžové můžete mít stále po ruce a díky propojení s aplikací Canon Mini Print App (v mobilním zařízení připojeném přes Bluetooth) si pak lze hrát i s kolážemi, kulatými snímky s textem a vytvořit si třeba samolepky. Vyzdobit si můžete cokoli: notebooku, pokojík i deníček.

Canon Zoemini S2

Cena 4390 korun

Pro vášnivé tvůrce obsahu online

Tvoříte pro Instagram, YouTube, TikTok? Streamujete, vlogujete? Malý, ale výkonný bezzrcadlový fotoaparát EOS M50 Mark II celý proces od pořízení po publikaci obsahu maximálně zjednodušuje. Umožňuje záznam videa v rozlišení 4K v orientaci na šířku i na výšku nebo živě streamovat Full HD přímo na YouTube. Kompaktní tělo, otočný displej a možnost využít široké spektrum objektivů značky Canon vám dají skutečnou tvůrčí svobodu. 3,5mm mikrofonní vstup a čistý výstup přes rozhraní HDMI a USB pak zajistí jednoduchý export. 

Canon EOS M50

Cena od 17 590 Kč

Stylovka pro instagramisty

Tiskárna Canon Selphy Square QX10 se vejde do každé kabelky nebo batohu a potěší kreativce nebo zapálené instagramisty. Umožňuje tisknout oblíbené čtvercové snímky přímo z chytrého telefonu (iOS/Android) nebo tabletu, přitom nepotřebuje inkoustové kazety, ani podavač papíru a dokáže tisknout suché, vysoce kvalitní snímky za pouhých 43 sekund. 

Čtvercový fotografický papír Canon XS-20L se samolepicí zadní stranou (v prodeji samostatně) nabízí nyní tak oblíbený vzhled fotografií s okrajem, na který lze ručně připisovat poznámky, a docílit tak nostalgického retro dojmu. Ochranná vrstva fotografie chrání před rozmazáním, vlhkostí, nečistotami a roztržením.

Canon Selphy Square QX10

Ceny: Tiskárna Selphy Square QX10 se prodává v černé, bílé, růžové a černé barvě za 3990 Kč. 20 fotopapírů Canon XS-20L – od 390 Kč.

Pro rodinné výlety

Ať už rádi dokumentujete divokou přírodu, milujete návštěvy ZOO anebo se pokoušíte zachytit první krůčky svých ratolestí, aniž byste je rušili, díky lehkému kapesnímu fotoaparátu s rozlišením 12 milionů bodů, stabilizací obrazu a jednoduše ovladatelným zoom objektivem Canon PowerShot ZOOM pořídíte vždy krásné snímky. Kompaktní fotoaparát konstrukce monokulárního dalekohledu s dvoukrokovým teleobjektivem s rozsahem ohniskových vzdáleností 100 mm a 400 mm opticky a 800 mm digitálně padne do dlaně a je ideální pro aktivní rodiny nebo milovníky přírody. 

Canon PowerShot ZOOM

Ceny: od 8790 Kč

Na poslední chvíli i pro šikovné fotografy

Má oblíbený fotoaparát, všechny objektivy i světla? Možná ho potěší příležitost přiučit se u profesionálních fotografů. V Akademii focení společnosti Canon můžete vybírat z workshopů na téma portréty, makro nebo reportážní fotografie, případně si domluvit individuální kurz s českou fotografickou špičkou. Vybírejte na stránkách Akademie focení.

Ceny: od 100 Kč, individuální kurzy od 3000 Kč

Tiskárna nemusí být kancelářská myška

V posledních dvou letech se z našich bytů staly domácí kanceláře i školní třídy, kompaktní víceúčelová tiskárna je už nutností. Canon PIXMA TS9550 zvládne tisk i na formát A3 bez okrajů a přitom nezabere více místa než běžná tiskárna A4. Ale nemusíte zůstat jen u kancelářských činností, Canon PIXMA TS9550 nabízí vysoce kvalitní tisk fotografií, s pomocí dalších Canon aplikací si můžete vytisknout různé skládanky, a dokonce i nálepky na nehty.

Canon PIXMA T9550

Cena: 6 190 Kč