Aplikace Curve přichází: plaťte smartphonem Huawei a vydělávejte peníze utrácením

Nezáleží na tom, zda máte Visu nebo Mastercard, aplikace Curve se postará o to, aby jste měli veškeré karty a finance pohromadě. Účet si vytvoříte během několika minut a všechny karty budete mít pohromadě v jedné kartě Curve Mastercard. Curve je nyní dostupná i v HMS, kde nově uživatelé najdou také plnou bankovní mobilní aplikaci od Komerční banky. 

Bezkontaktní platby byly v posledních letech neodmyslitelnou součástí každodenního života. Myšlenka mít všechny své bankovní účty pohromadě, navíc v telefonu v jedné aplikaci, to vedlo k vytvoření aplikace Curve. Odteď můžete bezpečně spravovat své finance a dostávat oznámení, kdykoliv se něco přihodí. 

Bankovní aplikace Komerčky v HMS

Potřebu mít svoje aplikace v Huawei App Gallery cítí stále více i klasické bankovní domy. Po Raiffeisenbank, která spustila tento týden pro české klienty bezkontaktní platební systém pomocí NFC, dělá další přelomový krok i Komerční banka. Ta v tomto týdnu nahrála do AppGallery kompletně integrovanou verzi všech svých aplikací pro platformu HMS. V praxi to znamená, že uživatelé nových typů telefonů s HMS budou moci naplno využívat všechny funkce aplikací jako je Mobilní Banka, Mobilní banka Business a KB Skyline tak jak je doposud znají z App Storu, nebo Google play storu. I Komerční banka tak dává jasně najevo, že má o své klienty na platformě HMS velký zájem a své původní zjednodušené verze aplikací tímto krokem rozšiřuje do plnohodnotné podoby. Klienti Komerční banky tedy budou moci naplno využívat funkce jako QR platby, push notifikace, lokalizační služby a další.

Vydělávejte peníze utrácením

Není nic lepšího, než utrácet peníze a čerpat díky tomu výhody v podobě bodů a odměn. Při využívání aplikace Curve získáte zpět až 1 % z provedené platby, takže už vás nebudou tolik trápit výčitky za rozhazování peněz. V obchodech Huawei navíc dostanete 5 % cashback ze všech nákupů. Pokud by se stalo, že jste zaplatili jinou kartou, než jste měli v plánu, lze je do 14 dnů po nákupu jednoduše vyměnit. Dalším velkým plusem je také možnost  uložit si do aplikace veškeré slevové karty vašich oblíbených obchodů, takže už vám neuniknou žádné slevy a výhody.

V zahraničí jako doma

Curve poskytuje finanční svobodu, takže již nebudete muset čekat dlouhé hodiny ve frontách ve směnárně a nosit bankovky po kapsách. K platbě vám od této chvíle postačí pouze telefon. Platba v zahraničí bude díky nízkým kurzům stejně výhodná, jako doma. Aplikace Curve vám zároveň umožňuje výběry z jakéhokoliv bankomatu zdarma. Cestování tak bude mnohem jednodušší, zábavnější a levnější.

Co je aplikace Curve

S Curve máte možnost mít všechny platební i slevové karty na jednom místě. Dokonce vám může ukázat, kde nejvíce utrácíte, takže budete mít své hospodaření s financemi více pod kontrolou.  Aplikace vás upozorní na jakoukoliv novinku a tím vám umožní udržet si přehled o nových aktualizacích či o dění na vašem účtě.  

HUAWEI nova a aplikace Curve

Řada Huawei nova Series se vyrábí již šestým rokem a profiluje se jako vlajková loď mezi smartphony se stylovým designem, skvělým fotoaparátem a delší výdrží baterie.  Základem řady HUAWEI nova je inovace. Řada HUAWEI nova od samého počátku vždy nabízela jedny z nejlepších technologií – včetně designu, fotoaparátu, řešení rychlého nabíjení, aplikací a dalších – které Huawei od svého vzniku v roce 2016 nabízí. 

Nový smartphone Huawei série nova, který bude mít evropskou premiéru 21. října, bude vynikat tenkým a lehkým designem, skvělou kamerou zaručující perfektní fotografie a videa. Aplikace Curve bude dostupná na všech zařízeních Huawei a díky ní již nebude problém platit pomocí smartphonů Huawei.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.