Herní event FOR GAMES otevírá brány veřejnosti již tento víkend

Nejočekávanější herní event tohoto roku v Česku je tady a ASUS bude u toho. FOR GAMES otevře své brány již tento víkend na výstavišti PVA EXPO Letňany. Čtyřdenní (21. – 24. 10. 2021) nadupaný program zahrnuje komunitní esport turnaj, setkání s herními influencery, a také představení letošního soutěžního desktopu BOOST MY PC. Mimo to se návštěvníci naučí jak si postavit PC, a po celou dobu akce budou probíhat také soutěže o hodnotné ceny a miniturnaje. Přímo z akce poběží i ASUS live stream, a zároveň budou streamovat i jednotliví influenceři.

Veletrh ROG FOR GAMES se po nechtěné roční covidové přestávce konečně vrací na scénu a láká návštěvníky na čtyři dny nabité hrami a zábavou. Diváci se budou moci podívat do zákulisí komunitního turnaje v esportu nebo se setkat s herními influencery.

Čtvrtek se ponese v zahajovacím a soutěžním duchu. Na diváky budou čekat vystavené ROG produkty od notebooků, až po myši a další herní vybavení. Těšit se mohou také na technický koutek, kde proběhne soutěž PC DIY, ze které si jeden šťastlivec odnese domů vlastnoručně sestavený počítač. 

Na pátek dopoledne se chystá doprovodný program pro diváky, kteří si mohou nejen zahrát na PC, ale i zapojit se do soutěží, výzev a miniturnajů. Páteční odpoledne patří autogramiádě se zvučnými jmény české influencerské scény a zároveň ambasadory značky ASUS ROG, kteří si s diváky i zahrají. Diváci se nohou potkat třeba s Jirkou Králem, Xnapym, Destrem, Alkanem a Miley. 

V sobotu budeme poprvé vysílat komunitní turnaj v League of Legends s jednou z největších legend českého gamingu – Xnapym. Ten bude turnaj zároveň streamovat, takže bude k vidění i online. 

Neděle bude ve znamení výstav, testování produktů a mini turnajů, ze kterých si návštěvníci mohou odnést některé z produktů ASUS ROG.

V průběhu celé akce mohou účastníci soutěžit o hodnotné ceny. V rámci FOR GAMES proběhne i zahájení soutěže BOOST MY PC, kde bude představen našlapaný herní desktop sestavený z ASUS komponent, o který se bude soutěžit až do 15. 11. 2021.

Přímo FOR GAMES budou streamovat i naši techničtí PR z YouTube kanálu ROG Techroom, kteří vás seznámí s ROG novinkami.

O společnosti ROG

Republic of Gamers (ROG) je podznačka společnosti ASUS, která se věnuje vytváření nejlepšího herního hardwaru a softwaru na světě. Společnost ROG, která vznikla v roce 2006, nabízí kompletní řadu inovativních produktů známých svým výkonem a kvalitou, včetně základních desek, grafických karet, notebooků, stolních počítačů, monitorů, audio zařízení, routerů a periferií. Společnost ROG se účastní a sponzoruje významné mezinárodní herní akce. Výbava ROG byla použita k vytvoření stovek rekordů v přetaktování a je stále preferovanou volbou hráčů a nadšenců po celém světě. Více informací o výběru šampionů najdete na http://rog.asus.com .