Jen 100 kusů pro ČR: Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort Earbuds SandStone

Milovníci výjimečnosti a kvalitního poslechu hudby mají jedinečnou příležitost. Společnost Bose představuje limitovanou edici svých sluchátek do uší se špičkovými zvukovými vlastnostmi, velmi účinným potlačením okolních ruchů (ANC), vysokou srozumitelností handsfree hovorů v rušném prostředí a výdrží až 6 hodin – Bose QuietComfort Earbuds SandStone. V Čechách bude k dispozici celkem 100 kusů těchto sluchátek v unikátním barevném provedení limitované edice SandStone a k dostání jsou výhradně na e-shopu BaSys.cz.

Obsah obrázku osoba, interiér, vlasy, zavřít

Popis byl vytvořen automaticky

Praha, 19.října 2021 – Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje na českém trhu limitovanou edici svých absolutně bezdrátových sluchátek do uší od Bose s nastavitelným potlačením okolního hluku ANC v několika úrovních – Bose QuietComfort Earbuds v exkluzivní barvě SandStone. Ochranné a dobíjecí pouzdro má stejné barevné provedení a na limitovanou edici upozorňuje tradičně zlaté logo Bose. 

Odhlučnění, režim pro komunikaci s okolím a čisté handsfree hovory

Vysoké úrovně odhlučnění a dosažení ideálních poslechových podmínek i na rušné ulici je dosaženo kombinací výborně těsnících silikonových koncovek StayHear™ Max a elektronického systému s vlastním čipem. Ten dokáže pomocí 4 mikrofonů rozlišit hlas uživatele od nežádoucích zvuků při handsfree hovorech a také efektivně potlačit nepříjemné zvuky při nárazech větru.

V tichém režimu tlumí technologie ANC okolní svět, aby uživatel slyšel všechny detaily své oblíbené hudby. Pokud je třeba naopak slyšet a komunikovat s okolím, například při objednávání kávy, stačí jednoduše dvojitým poklepáním na levé sluchátko přepnout ANC do režimu Aware, který vpustí do uší kromě hudby také vnější zvuky. 

Aktivní ekvalizér pro skvělý poslech za všech podmínek 

Vynikající zvuk zajišťuje kromě špičkového audio systému také aktivní ekvalizér, který upravuje úroveň hloubek a výšek podle hlasitosti reprodukce. Díky tomu se basy neztrácí ani při tichém poslechu tak, jako u většiny jiných sluchátek a při sledování filmů, videí či podcastů sluchátka účinně eliminují nepříjemné sykavky a zlepšují srozumitelnost mluveného slova.

Na jedno nabití vydrží hrát sluchátka až 6 hodin. Úprava hlasitosti, přijímání a ukončování hovorů a další funkce lze snadno ovládat intuitivními dotykovými gesty přímo na sluchátkách. Ochranné pouzdro podporující bezdrátové dobíjení plní také funkci nabíjecí stanice na cestách a s jeho pomocí lze vybitá sluchátka dvakrát plně nabít. Samozřejmostí je také odolnost vůči dešti i stříkající vodě odpovídající standardu IPX4.

Bose QuietComfort Earbuds v limitované edici SandStone jsou k dostání výhradně na e-shopu BaSys.cz za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč.  

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.