Samsung a Maison Kitsuné představují novou speciální sérii hodinek Galaxy Watch4 a sluchátek Buds2

Nezávislé módní studio Maison Kitsuné propůjčí stylové limitované sérii nositelných zařízení značky Samsung své logo s liškou i hravý styl

Praha 20. října 2021 – Společnost Samsung Electronics přichází se spoluprací s kosmopolitní pařížsko-tokijskou lifestylovou značkou Kitsuné. Společně připraví dvě speciální série nositelných přístrojů – Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition. V České republice nebude tato speciální edice k prodeji.

V rámci partnerství získají produkty Samsung Galaxy hravou podobu, která je pro značku Maison Kitsuné typická – na hodinkách Galaxy Watch4 a sluchátkách Galaxy Buds2 se objeví typické liščí logo. Tím ovšem vliv francouzsko-japonského studia nekončí, nezaměnitelná hravá estetika bude znát v každém detailu od řemínků a ciferníků hodinek až po samotnou podobu sluchátek a jejich pouzdra. Ve spolupráci obou firem vzniklo i nové barevné provedení, béžová verze Moonrock Beige. Dokonale ladí s celkovým pojetím Galaxy a představuje skvělou rovnováhu mezi elegantní a módní vizáží. 

„Jsme moc rádi, že můžeme svým nezaměnitelným stylem a ikonickým liščím logem obohatit nositelné přístroje Samsung Galaxy,“ prohlásil spoluzakladatel firmy Maison Kitsuné Gildas Loaëc. „Moc se nám líbila představa, že Maison Kitsuné celé pojetí Galaxy trochu pozmění, a při práci na nové barevné variantě Moonrock Beige a dalších motivech a prvcích jsme se skvěle bavili. Jednotícím motivem je cesta naší lišky prostorem a časem.“ 

Čas v módním elegantním balení: Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition

Hodinky Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition mají řemínek v béžové barvě Moonrock Beige s půvabnými dírkami ve tvaru ikonických lišek a decentními rytými motivy. V základním balení se ovšem nachází i další řemínek v šedém provedení Stardust Gray, též s motivy Maison Kitsuné, takže uživatelé můžou měnit styl podle nálady. Samozřejmě i ve výbavě Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition najdeme oblíbené wellness funkce a intuitivní uživatelské rozhraní One UI Watch.

Stylový design a skvělý zvuk: Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition

Také sluchátka Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition jsou k dispozici v barevném provedení Moonrock Beige, zato pro jejich kožené pouzdro s liščím logem Maison Kitsuné vývojáři zvolili šedou variantu Stardust Gray. Liščí hlavu najdeme i na pravém sluchátku, na levém pak její ocas – celé pojetí symbolizuje výlet ikonické postavičky galaxií jménem Samsung. Uživatelé se můžou těšit na špičkovou kvalitu zvuku, za nímž stojí především dvoupásmové reproduktory, vylepšený systém aktivního tlumení hluku a pohodlné provedení typické pro sluchátka Samsung Galaxy Buds2.

Partnerství obou společností se však netýká jen zařízení samotných. Uživatelé se můžou těšit i na další zážitky – konkrétně na speciální playlist, který vytvořil hudební label módního studia Kitsuné Musique. Kromě toho si majitelé můžou do svých telefonů nainstalovat exkluzivní grafické téma Maison Kitsuné. Slouží k tomu NFC kartička v základním balení obou modelů. 

Galaxy Watch4 a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition jsou skvělou kombinací nejnovější nositelné technologie Samsung Galaxy a všestranné značky Maison Kitsuné s jejím ‚art de vivre‘,“ poznamenává Stephanie Choi, vrchní viceprezidentka a ředitelka globálního marketingu Samsung Mobile. „Dáváme dohromady moderní technologii a módu, abychom zákazníkům umožnili lepší život a wellness hravou formou.“ 

Další informace: SamsungMobilePress.com, News.Samsung.com/Galaxy nebo Samsung.com.

Fotky limitované edice jsou ke stažení zde: Galaxy Watch4 Maison Kitsuné Edition a Galaxy Buds2 Maison Kitsuné Edition

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.