Monitory ViewSonic ColorPro VP2776 a VP2786-4K získaly designové ocenění Good Design a Wallpaper* Awards 2021

Za chytrý design a nejnovější technologie

Praha, Česká republika (21. října 2021) – Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, ovládla ceny Good Design Award 2021 a Wallpaper* Smart Space Award 2021 v kategorii „Chytrý design + technologická spolupráce“. Profesionální monitory ColorPro VP2776 a VP2786-4K, známé pro svůj inovativní a uživatelsky přívětivý design, obdržely během letošního roku také prestižní ocenění iF Design Award.

„Jsme nadšeni a poctěni, že se celosvětová média a odborníci z oboru rozhodli udělit cenu Good Design Award a Wallpaper* Smart Space Award právě nám,“ říká Oscar Lin, generální ředitel Monitor Business Unit ve společnosti ViewSonic. „Je to důkaz naší snahy a zaujetí vyrábět vysoce inovativní produkty, které v sobě spojují bezchybný design a funkčnost. I nadále se snažíme posouvat hranice designu a vyvíjet pro kreativce ještě lepší profesionální monitory ColorPro.“

Monitory ViewSonic ColorPro VP2776 a VP2786-4K vynikly především propracovaným designem a přesností kalibrace barev. Porota Good Design Award 2021 ocenila, že účelově zaměřený design monitorů vyhovuje jak profesionálům, tak nadšeným amatérům.

Časopis Wallpaper* pravidelně uděluje cenu Smart Space Award technologiím a produktům, které jsou inspirativní a zároveň designově zajímavé. Monitory VP2776 a VP2786-4K zvítězily v kategorii „Chytrý design + technologická spolupráce“. Zaujaly především jejich „pozorností k detailu, čistotou formy a důrazem na tonální dokonalost“. Monitory se pyšní tenkými rámečky a díky intuitivnímu designu mohou tvůrci pracovat efektivně a zároveň pohodlně.

V průběhu roku profesionální monitory ViewSonic získaly také prestižní cenu iF Design Award 2021 za minimalistický design a uživatelskou přívětivost. Mezi jejich jedinečné vlastnosti patří mimo jiné ovladač ColorPro Wheel, pomocí něhož je snazší dosáhnout nejpřesnější kalibrace barev a který poskytuje úplnou kontrolu nad nastavením OSD (On-Screen Display) jedním otočením. Disponují také elegantní stínící clonou, která minimalizuje odlesky okolního světla, a vestavěnou lampou na zadní straně monitoru pro dostatečné osvětlení pracovní plochy.

Minimalistické monitory ColorPro VP2776 a VP2786-4K ideálně kombinují formu s pokročilými funkcemi. Uživatele ohromí kvalitou obrazu, 98% pokrytím barevného gamutu DCI-P3*, vysokou obnovovací frekvencí 165 HZ* a pokročilou technologií Nano IPS.

O společnosti ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii, je předním celosvětovým dodavatelem vizuálních řešení a má pobočky a zastoupení ve více než 100 městech po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, digitální značení, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohl přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, spotřebitele i profesionální trh. Pomáhá tím zákazníkům skutečně vidět rozdíl „see the diference“. Více o společnosti ViewSonic se dozvíte na stránkách www.viewsonic.com.

*Specifikace se liší v závislosti na modelu a zemi.