Madhav Sheth nově zodpovídá za celosvětový rozvoj značky realme

25. října 2021, Londýn – realme, nejrychleji rostoucí technologická značka, jmenovala Madhava Shetha prezidentem International Business Group. Sheth nadále zůstává viceprezidentem realme a CEO realme Europe.

Obsah obrázku osoba, zeď, muž, interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Sheth bude nově zodpovídat za všechny obchodní operace společnosti v Evropě, Asii (kromě Číny), Latinské Americe a Africe a bude podřízen přímo zakladateli a generálnímu řediteli realme Sky Li. Společnost si slibuje, že Sheth díky své strategické vizi a tržnímu talentu přinese produkty realme s pokrokovými technologie a s designem, který udává trendy, zákazníkům po celém světě.

U vzniku realme v roce 2018 stáli právě Madhav Sheth a Sky Li. Za pouhých 37 měsíců dokázala společnost proniknout na trh v 61 zemích a prodat celosvětově více než 100 milionů produktů, čímž překonala i takové giganty, jako jsou Apple nebo Samsung. Sheth během působení ve funkci CEO v Indii a Evropě spolu se svým týmem upevnil pozici realme na trhu. I nadále bude stát v čele realme v Evropě a naplňovat vize společnosti, tedy dobýt střední a vyšší cenový segment mobilních telefonů a zůstat jednou z nejoblíbenějších značek mezi mladými lidmi.

Madhav v minulosti ohromně přispěl k rozvoji realme v zámoří a věřím, že i v budoucnu dovede realme k dalším milníkům, bude podporovat skokový rozvoj technologií a snažit se, aby se produkty s trendy designem dostaly k ještě většímu množství mladých lidí lidem po celém světě,“ okomentoval personální změny generální ředitel Sky Li.

realme se nedávno stalo celosvětově šestým nejúspěšnějším prodejcem chytrých telefonů a je také nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Podle průzkumu Counterpoint Research je pátou nejprodávanější značkou v Evropě a ve střední a východních Evropě se umístilo ještě o příčku výše. V Polsku se společnost probojovala dokonce na třetí místo. Dalším cílem společnosti je dosažení 100 milionů prodaných produktů, a to jak v roce 2022, tak 2023. I nadále bude realme pracovat také na rozvoji a zdokonalování ekosystému realme TechLife, aby zjednodušilo mladým lidem život.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com