Československý speciál s Josefem Dostálem ve World of Warships

Kajakář a olympionik Dostál se stal tváří námořních bitev a chystá stream

27. října, 2021 — Již 27. října se od 18.00 do 20.00 uskuteční netradiční stream ve World of Warships. Ke kormidlu u počítače totiž usedne kajakář a olympionik Josef Dostál, který nejen předvede svůj talent v populární hře, ale navíc divákům zodpoví jejich otázky.

Kajakář Josef Dostál je trojnásobným mistrem světa, získal bronzovou medaili z Letních olympijských her 2012 v Londýně a Letních olympijských her 2016 v Riu se čtyřkajakem. V Riu vyhrál i stříbro na singlkajaku. V Tokiu 2020 získal bronz v deblkajaku. A nyní se představuje jako streamer ve World of Warships.

„Většinu svého volného času trávím v přírodě, ale pokud si potřebuji nejvíce odpočinout, hraji World of Warships nebo několik jednoduchých her na telefonu,“ vysvětluje svůj vztah k WoWS Josef Dostál a dodává, proč má tuto hru rád: „Opravdu souvisí s tím, co miluji. Voda, lodě a dobrá strategie.“ 

Stream proběhne na oficiálním Twich kanálu WoWS: https://www.twitch.tv/worldofwarships a půjde o úplně první streamování kajakáře Josefa Dostála. „Jsem opravdu nadšený, že to zkusím. V dnešní době je to velmi moderní, tak proč to nezkusit,“ dodává Dostál, který v průběhu svého streamu bude také komunikovat s diváky a svými fanoušky a odpovídat na jejich otázky.

Proč jsme si vybrali Josefa

Spolupracovat s Josefem – v České republice velmi známým sportovcem – pro nás jako Wargaming bylo snadné, protože pevně věříme v pozitivní roli, kterou sportovní aktivity hrají pro společnost jako celek. Navíc jsme byli nadšeni možností přispět k jeho úspěchu na olympijských hrách v Tokiu. Josef i naši hráči navíc sdílejí stejnou vášeň pro navigaci a konkrétněji pro moře. Obdivujeme také jeho oddanost fair play, což je něco, co aktivně prosazujeme i v naší hře. Jménem celého týmu World of Warships bychom chtěli Josefovi popřát hodně štěstí v jeho nadcházejících výzvách a jsme přesvědčeni, že na svou zemi bude vždy hrdá!

###

O World of Warships

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky své obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel, včetně čtyř různých tříd lodí a strategicky navrženého prostředí, poskytuje World of Warships dokonalý herní zážitek z námořní války, vhodný pro každého. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí, které je možné hrát, se World of Warships pyšní jako muzeum digitálních lodí a ústředním bodem pro nadšence námořní historie. Pravidelně se přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které poskytují široké a rozmanité hráčské základně rozmanitou a vzrušující hru.

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O Wargamingu 

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming, který funguje od roku 1998, se stal jedním z lídrů v herním průmyslu s 5500 zaměstnanci a kancelářemi po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří velmi populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships.

Oficiální web: