Seriál Arcane představuje soundtrack. Zazní interpreti jako Imagine Dragons, Sting, Jazmine Sullivan či Pusha T

Praha, 26. října 2021 – Seriál Arcane ze světa populární hry League of Legends už 7. listopadu dorazí na Netflix. Půjde nejenom o vizuální show; seriál nabídne i speciální soundtrack, na kterém spolupracovalo mnoho umělců napříč žánry. Mezi nimi se objeví například skupina Imagine Dragons, zpěvačka Jazmine Sullivan, zpěvák Sting nebo rapper Pusha T. Soundtrack ponese název Enemy a celé album bude k dispozici od 21. listopadu. 

Již dnes si mohou fanoušci uložit ve své oblíbené streamovací platformě album k pozdějšímu přehrání. Vydávání jednotlivých písní se pak dočkají ve třech fázích. První tři songy si budou moci diváci poslechnout v den premiéry Arcane, tedy 7. listopadu po skončení mistrovství světa v League of Legends (tzv. Worlds). Vše zakončí vydání pěti posledních písní 21. listopadu. Celkem se na albu Enemy objeví 11 skladeb. Stejnojmennou píseň si pak diváci užijí v 5. epizodě seriálu. 

Seznam skladeb a data vydání:

7. listopadu

Playground – feat. Bea Miller

Our Love – feat. Curtis Harding, Jazmine Sullivan

Goodbye – feat. Ramsey

14. listopadu

Dirty Little Animals – feat. Bones UK

Enemy – feat. Imagine Dragons ft. JID

Guns For Hire – feat. Woodkid

21. listopadu

Misfit Toys – feat. Pusha T, Mako

Dynasties and Dystopia – feat. Denzel Curry, Gizzle, Bren Joy

Snakes – feat. Pvris, Miyavi

When Everything Went Wrong – feat. Fantastic Negrito

What Could Have Been – Sting ft. Ray Chen

Pro umocnění hudebního zážitku zapojí Riot do zvukových kulis seriálu Arcane i orchestr. Každou epizodu se diváci dočkají 3 až 5 skladeb. Propojování herního, hudebního a zábavního průmyslu hraje pro Riot Games důležitou roli. Kromě oblíbených her jako League of Legends či VALORANT vytvořil tým Riot Games například hudební skupiny K/DA, Pentakill či True Damage. 

Teaser k albu najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=vXCjpjK6_jc&ab_channel=Cherise 

O Arcane

Netflix a Riot Games přinášejí díky animovanému seriálu Arcane na televizní obrazovky celosvětový fenomén League of Legends. Seriál bude také k dispozici na platformě Tencent Video v Číně a představuje první televizní seriál z produkce Riot Games. Arcane se odehrává v celosvětově oblíbeném světě League of Legends. Animovaný seriál je vyvinutý a vyrobený společností Riot Games ve spolupráci s Fortiche Productions.

Instagram and Twitter: @arcaneshow

O Riot Games

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů 

Jak League of Legends vstoupila do své druhé dekády, pokračuje Riot v jejím vývoji a přináší hráčům nové zážitky v podobě titulů Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift a několika dalšími, na kterých pracuje. Riot také buduje svět Runeterra prostřednictvím multimediálních projektů, které zahrnují hudbu, komiksy, deskové hry a připravovanou animovanou sérií Arcane.

Společnost Riot, kterou založili Brandon Beck a Marc Merrill, vede generální ředitel Nicol Laurent, má ústředí v Los Angeles v Kalifornii a má více než 2500 Rioterů ve více než 20 pobočkách po celém světě.