LG představuje One:Quick – inovativní řešení komunikace pro nový způsob práce

Jedinečné zobrazovací řešení je navržené pro všechny typy scénářů podnikového použití a redefinuje práci v nové éře

Praha, 2. listopadu 2021Společnost LG Electronics (LG) oznámila uvedení produktu LG One:Quick, zobrazovacího řešení tak revolučního, že jeho příchod s sebou přináší zcela novou kategorii zařízení. Protože bylo vyvinuto v reakci na nové způsoby, jakými lidé pracují, má řešení LG One:Quick potenciál změnit a rozšířit způsob, jakým jednotlivci, spolupracovníci a týmy komunikují v nové realitě práce na dálku. LG One:Quick se skládá z produktů One:Quick Works (model 55CT5WJ), One:Quick Flex (model 43HT3WJ) a One:Quick Share (model SC-00DA), specializovaného řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky.*

One:Quick Works je pokročilý 55palcový 4K UHD videokonferenční displej a všestranný nástroj pro zvýšení produktivity, vhodný pro různá pracovní prostředí, jako jsou konferenční místnosti. One:Quick Flex s 43palcovou 4K UHD dotykovou obrazovkou je vybavený pohyblivým stojanem, aby vyhovoval různým scénářům použití ve všech typech podnikových prostředí. Oba modely jsou založené na platformě Windows a jsou kompatibilní s obrovskou knihovnou videokonferenčních aplikací a nástrojů pro spolupráci. Po spárování s One:Quick Share mohou uživatelé snadno a rychle bezdrátově připojit své notebooky ke kompatibilním produktům LG digital signage.

One:Quick Works pro maximální produktivitu

LG One:Quick Works je vítaným doplňkem každého konferenčního prostoru a přináší bezproblémovou interaktivní komunikaci pro hladký průběh produktivních kancelářských schůzek. Toto řešení typu all-in-one, které získalo ocenění Red Dot Award 2021, je vybavené vestavěným počítačem se systémem Windows, ostrou 4K UHD kamerou, mikrofonem, reproduktorem a digitální tabulí. Kromě vestavěného videokonferenčního řešení LG One:Quick Remote Meeting mohou uživatelé pomocí zástupců snadno instalovat oblíbené aplikace pro videokonference a spolupráci, jako jsou Teams, Webex a Zoom, a okamžitě tak zvýšit svoji produktivitu. Mikrofon s vysokým ziskem účinně a zřetelně snímá hlasy až na vzdálenost šesti metrů s minimálním šumem v pozadí, zatímco kamera s rozlišením 3840 × 2160 bodů automaticky sleduje a zaostřuje na hovořící osobu. Kameru i mikrofon lze snadno vypnout pro maximální soukromí a klid. 

One:Quick Works nabízí také snadno použitelné funkce na správu a ovládání. Videokonferenční aplikace One:Quick Remote Meeting od LG, která je připravena ihned po vybalení z krabice a je po dobu prvních šesti měsíců k dispozici zdarma, bez problémů spolupracuje s One:Quick Works, což umožňuje sdílet dokumenty v různých formátech, interaktivně kreslit v reálném čase a automaticky zjišťovat, kdo hovoří na druhé straně.

One:Quick Flex pro maximální všestrannost

Řešení LG One:Quick Flex je určené pro širokou škálu scénářů použití ve firmách, jako jsou schůzky malých skupin, diskuse jeden na jednoho a skupinové prezentace, ale je také vynikající volbou pro nemocnice, školy a domácnosti, kde mohou lidé na dálku pracovat, učit se nebo hovořit s dalšími stranami. Displej s videokamerou, která snímá široké 88stupňové zorné pole, je otočný a umožňuje práci na šířku i na výšku a je vybavený režimem rozděleného zobrazení pro snadnější multitasking. Výbavu doplňuje mikrofon a kamera, intuitivní rozhraní, plná podpora dotykového pera a funkce tabule. One:Quick Flex lze připevnit na pohyblivý stojan pro snadný transport mezi sdíleným zasedacím prostorem a kanceláří generálního ředitele pro důležitou videokonferenci.

One:Quick Share pro bezdrátové sdílení obrazovky 

LG One:Quick Share umožňuje uživatelům snadno sdílet obrazovky notebooků s kompatibilními modely LG digital signage. Po jednoduchém procesu připojení mohou uživatelé sdílet obrazovku svého počítače pouhým stisknutím tlačítka na USB klíči One:Quick Share. Stejně snadné je i přepínání zdrojového zařízení, přičemž k produktům LG digital signage lze připojit až čtyři zdroje současně. S One:Quick Share lze bez dálkového ovládání upravovat i nastavení připojených produktů LG signage, jako hlasitost, režim obrazu a jas obrazovky.

„Jako lídr na trhu ve vývoji řešení pro firmy se LG vždy snaží dodávat promyšlené a technologicky vyspělé produkty, které zvyšují produktivitu a pohodlí při práci,“ řekl Paik Ki-mun, senior viceprezident a vedoucí divize Information Display společnosti LG Electronics Business Solutions Company. „Naše nová řada One:Quick je řešením, které vzniklo z nutnosti v novém prostředí, jež nás donutilo přemýšlet jinak než v běžných podmínkách. Doufáme, že když našim zákazníkům poskytneme nové způsoby interakce a odvádění práce, budou moci lépe sladit a užívat si práci i osobní život.“

Nejnovější kolekce pokročilých zobrazovacích řešení společnosti LG je navržena tak, aby poskytovala intuitivní zážitek, který zvyšuje produktivitu a zlepšuje spolupráci a posouvá kancelářskou komunikaci na zcela novou úroveň jednoduchosti a pohodlí. Řada One:Quick společnosti LG bude k dispozici od tohoto měsíce v Koreji a následovat budou klíčové trhy v Severní Americe, Evropě a Asii.

# # #

* Kompatibilní s vybranými produkty LG digital signage.

O LG Electronics Business Solutions Company

Společnost LG Business Solutions je důvěryhodným partnerem, který nabízí inovativní produkty a řešení pro různá odvětví po celém světě. S portfoliem jedinečných nabídek od špičkových OLED a LED nápisů až po vysoce účinná solární řešení je společnost LG respektovanou značkou mezi zákazníky po celém světě. IT řešení společnosti LG zahrnují firemní monitory, notebooky, projektory, cloudová zařízení, lékařské displeje a komerční roboty, které jsou navržené tak, aby maximalizovaly efektivitu práce a přinášely zákazníkům vysokou hodnotu. Více informací o firemních řešeních společnosti LG naleznete na adrese www.LG.com/b2b.