Nový průvodce společnosti Eaton s názvem „Základy nouzového osvětlení“ shrnuje komplexní téma nouzového osvětlení

Zcela nový průvodce společnosti Eaton s názvem „Základy nouzového osvětlení“, který je zdarma ke stažení, představuje ideální výchozí bod pro majitele budov, konzultanty a montážní firmy, kteří plánují zavést systém nouzového osvětlení nebo v tomto ohledu zkrátka chtějí získat nové znalosti.

Tento praktický 50ti stránkový průvodce byl vytvořen odborníky ze společnosti Eaton a postupně vysvětluje klíčové aspekty základních technologií nouzového osvětlení, dodržování předpisů, rizikových faktorů, navrhování a výběru produktů. Obsahuje také systém ilustrovaných příkladů, které znázorňují, jak a proč došlo ke spojení jednotlivých prvků. 

Od samého počátku bylo prioritou vytvořit praktický a přístupný zdroj, který se ale nesnaží pokrýt všechny možnosti až do nejmenších technických detailů. Namísto toho průvodce čtenářům doporučuje, aby jej vnímali jako první krok na cestě k zavedení systému nouzového osvětlení, a následně se neváhali obrátit na odborníky společnosti Eaton.

Tuto novou publikaci společnost vnímá jako velmi důležitou, protože umožňuje všem lidem, kteří mají na starosti počáteční fázi navrhování systému nebo budovy, základní seznámení s danou problematikou. Průvodce začíná přehledem technologických možností a následně se pouští do hlubších úvah o navrhování. Jakmile čtenář porozumí tomu, proč je nouzové osvětlení důležité, bude moci lépe chápat, proč projektant navrhuje konkrétní systém. 

John Robb, vedoucí segmentu komerčních budov pro oblast EMEA řekl: „Přestože víme, že se každý projekt nouzového osvětlení liší, věříme, že náš nový průvodce nabízí ideální rovnováhu informací pro majitele budov, konzultanty i montážní firmy. Ať už jde o zkoumání klíčových aspektů systému, jako je napájení z vlastních či centrálních baterií (CBS) nebo ruční a automatické testování, průvodce představuje nouzové osvětlení jedinečným a zároveň zapamatovatelným způsobem, který zahrnuje i vizuální znázornění.“ 

Průvodce „Základy nouzového osvětlení“ odráží závazek společnosti Eaton poskytovat svým zákazníkům veškeré informace a nástroje potřebné ke správnému výběru systémů, včetně technické dokumentace, webinářů, konkrétních realizací, 3D modelování a dalších zdrojů. 

Průvodce „Základy nouzového osvětlení“ (ve formátu PDF) si můžete stáhnout zde.

Odkazy na další www:

O společnosti Eaton

Společnost Eaton je vedoucí globální společností s širokými regionální zkušenostmi v oblasti distribuce elektrické energie a ochraně elektrických obvodů, v oblasti kvality zdrojů a záložních zdrojů, kontroly a automatizace, bezpečnosti a ochrany lidských životů a strukturálních řešení. Společnost Eaton pomáhá společnostem řešit jejich energetické potřeby s pomocí svých komplexních služeb, distribuce a integrované digitální platformy. 

Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytujeme udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Naše tržby v roce 2020 dosáhly 17,9 miliardy amerických dolarů. Naše výrobky dodáváme zákazníkům ve více než 175 zemích. Máme přibližně 92 000 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.eaton.com

Chcete-li být informováni o posledních novinkách, můžete nás sledovat i na Twitteru (@ETN_EMEA) nebo na LinkedIn (Eaton EMEA).