Pilulka.cz navázala exkluzivní spolupráci s gigantem na fitness trhu Form Factory. Společně tak budou motivovat lidi k pohybu a propojovat sport a zdravý životní styl.

Lídr v péči o zdraví Pilulka.cz spustila ve spolupráci s Form Factory exkluzivní projekt DO FORMY!, který propojuje fitness služby a produkty pro zdravý životní styl. Lidé budou mít navíc možnost vyzvedávat objednávky prostřednictvím Pilulka Boxu přímo v pražských fitness centrech a šetřit tak svůj čas.

V rámci unikátní služby Pilulka Klinika, která propojuje prodej produktů a služeb týkajících se zdraví, si budou moci zákazníci koupit zvýhodněný tříměsíční program DO FORMY!. Ten přináší jedinečné spojení fitness členství bez závazků, podporu a tipy na tréninky a stravování, tematické workshopy nejen o zdraví a cvičení a pečlivě vybrané doplňky stravy na dané roční období a tréninkovou zátěž.

„Máme radost, že jsme v rámci Pilulka Kliniky navázali spolupráci právě s fitness kluby Form Factory. Máme stejnou misi a věříme, že právě tato spolupráce přispěje ke zlepšení péče o zdraví našich zákazníků. Pilulka už dávno není jen lékárna – je to místo, kde zákazníci naleznou vše pro zdravý životní styl, prevenci nebo výživu. Našim cílem je být lídrem v péči o zdraví a přinášet našim zákazníkům lepší život“ říká Martin Navrátil, Chief Commercial Officer Pilulky. 

Ve vybraných fitness klubech Form Factory v Praze budou navíc umístěny také Pilulka Boxy – samoobslužná výdejní místa, která umožňují automatické vyzvednutí objednávky bez obsluhy. První instalace proběhne již v listopadu letošního roku v klubu Vinohradská v Praze. Další Pilulka Boxy budou v pražských fitness klubech instalovány v průběhu letošního a začátkem následujícího roku.

„Spolupráce s Pilulka.cz je logickým vyústěním naší snahy o koncepční posun světa fitness ke zdravému životnímu stylu a kvalitnímu fyzickému i duševnímu životu. Navazujeme tak na náš program Health Factory, který je nově podpořen jednou z nejvýznamnějších firem, které se zaměřují na zdraví,“ uvádí Štefan Blahovec, Country manager a jednatel společnosti Form Factory.

Pilulka chce i v budoucnosti naplňovat misi, kterou je zlepšování kvality života svých zákazníků. Plánuje i nadále investovat do rychlého růstu, expandovat a přinášet na trh inovativní projekty. Společnost věří, že digitální inovace je cesta k dosažení co nejjednoduššího přístupu k péči o zdraví a podpory zdravého životního stylu.

Pilulka Lékárny a.s. je technologická firma, která od roku 2013 působí na českém, slovenském a rumunském trhu. Společnost založili bratři Kasové, kteří jsou považováni za jedny se zakladatelů tuzemské e-commerce scény. Pilulka je nejen provozovatel sítě kamenných lékáren a největší zásilkové lékárny v ČR Pilulka.cz, ale zejména technologická firma operující na trhu zdravotnictví a všeho týkajícího se péče o zdraví. Nad těmito zákaznickými potřebami staví Pilulka platformu, která propojuje výrobce, distributory, služby, logistiku a veškeré informace, které se kolem tohoto oboru točí. Cílem Pilulky je být lídrem v oboru a určovat nové trendy lékárenství 21. století.