Realme uvede telefon střední třídy se všemi funkcemi vlajkové lodi

8. listopadu – Praha, Česká republika – realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů představí na českém trhu nový telefon realme GT NEO 2 už 15. listopadu. A přijdou i další překvapení, realme ve stejný den uvede svůj první tablet realme pad a dva levné telefony C21Y a C25Y. 

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Série realme GT je vlajkovou lodí společnosti realme a soustředí se na inovativní technologie a designový vzhled. V řadě GT NEO se pro změnu snoubí vrcholné parametry s výjimečným zážitkem, protože právě to jsou věci, které patří k moderním smartphonům.

realme přináší do segmentu střední třídy vlastnosti vlajkových lidí, protože snaha zpřístupnit špičkové výrobky běžným uživatelům přesně odpovídá směřování značky. Telefon realme GT NEO 2 už zaznamenal úspěch na čínském trhu, kde se prodalo už přes milion kusů.

Jako vlajkový zabiják běží realme GT NEO 2 na procesoru Snapdragon 870, má extrémně výkonný chladící systém, ultra vysokou obnovovací frekvenci obrazovky a masivní výdrž baterie. Jak je u značky realme zvykem, i tentokrát přichází se zajímavým designem. Tentokrát výrobci vsadili na neotřelou neonově zelenou barvu, která symbolizuje high-tech koncept a vitalitu.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com