Bezpečnost, kvalitu a digitalizaci bez kompromisů přináší nová inteligentní řada multifunkcí TASKalfa 7054ci/7004i společnosti Kyocera

Praha, 11. listopadu 2021 – Společnosti po celém světě prožívají změny ve svém podnikatelském prostředí. Díky moderně vybaveným pracovištím fungují jiným způsobem, spolupracují, inovují a expandují. Ke svému podnikání vyžadují partnera, který jim pomůže soustředit se na kritické potřeby, aniž by bylo nutné dělat kompromisy v zásadních pracovních postupech. S nejnovější řadou inteligentních multifunkčních zařízení A3 od společnosti Kyocera TASKalfa 7054ci/7004i je to více než možné.

Kyocera neustále spolupracuje s vedoucími týmy, aby našla pro organizace správné řešení, které účinně zvládne progresivní změny na pracovišti. Řada TASKalfa 7054ci/7004i nabízí výhody, které splňují potřeby rostoucích organizací bez ohledu na velikost nebo odvětví. Kompletní řada obsahuje čtyři barevné multifunkce A3: TASKalfa 7054ci; 6054ci; 5054ci a 4054ci a také tři monochromatická zařízení, která poskytují kvalitní ostrý černobílý tisk: TASKalfa 7004i; 6004i a 5004i.

Tato nejnovější řada Kyocera TASKalfa řeší klíčové obchodní požadavky, jako jsou bezpečnost, technologické inovace, použitelnost a udržitelnost.

Zabezpečení dokumentů
Nová řada TASKalfa 7054ci obsahuje vyšší zabezpečení, jako je např. možnost správy bezpečnostních protokolů, automatické ověřování certifikace, vylepšené komunikační protokoly, digitální podpis a šifrování e-mailů.

Technologické inovace
Nespornou výhodou pro organizace bude zvýšená produktivita díky začlenění umělé inteligence (AI). Řada TASKalfa 7054ci/7004i přináší výstupy vyšší kvality za kratší dobu než kdykoli předtím.

Vylepšená použitelnost
Díky novému, zjednodušenému uživatelskému rozhraní kombinují tato zařízení jedinečný design s intuitivními funkcemi pro všestranný příjemný tisk.

Šetrně k životnímu prostředí
Společnost Kyocera, založená na filozofii technologie s lidským přístupem, představuje další důležitý krok v této strategii. Spotřeba energie ve spánkovém režimu byla v celé řadě produktů značně snížena. Výrazně se tak zvýší nejen ekologický kredit společnosti, ale i úspory nákladů za elektrickou energii.

„Při poskytování inovativních technologií a řešení zůstáváme vždy zaměřeni na zákazníka,“ říká Sylvester de Koning, Product Marketing Expert společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

„Efektivní práce s bezpečnostními protokoly, bez kompromisů v kvalitě tisku je jen částí toho, co tato nová zařízení TASKalfa nabízí našim zákazníkům. Podniky se mohou nadále soustředit na hodnotu vlastního podnikání s důvěrou v řešení, které tato technologie nabízí.“

S rychlostí tisku 40 až 70 stran A4 za minutu a rychlostí skenování až 274 stran/min přináší řada TASKalfa 7054ci/7004i bezkonkurenční kvalitu bez prostojů. Se vstupní kapacitou skeneru 320 stran a reputací spolehlivosti produktů Kyocery jsou tyto všestranné multifunkční tiskárny skutečnými tahouny.

V oblasti bezpečnostních rizik nebyly organizace nikdy tak zranitelné, jako jsou dnes díky hybridní práci. V reakci na tuto výzvu přicházejí nová zařízení TASKalfa standardně s vylepšenou funkcí kopírování dokladů, kdy na pozadí běží průběžné aktualizace zabezpečení MFP. Díky jednotnému uživatelskému rozhraní je výsledkem celková aktuální ochrana dat všech důvěrných dokumentů.

S nejnovější technologií AI společnosti Kyocera mohou uživatelé při skenování zvýraznit nebo přepsat ručně psané části dokumentu, aniž by museli měnit formát nebo obrázek. Funkce Super Resolution využívající umělou inteligenci také zvyšuje kvalitu fotografií u obrázků s nízkým rozlišením.

Díky bezproblémové škálovatelné kapacitě a široké škále výstupních stylů umožňují tato zařízení bezproblémový chod v prostředí jakékoliv firmy. Se zvyšující se poptávkou zákazníků a tržními příležitostmi rostou také možnosti nových multifunkcí TASKalfa, které klientům konzistentně poskytují ty nejlepší služby.

“ Naši zákazníci jsou středobodem našeho podnikání a my s nimi spolupracujeme, abychom jim poskytli individuální zkušenost, která jim nabízí možnost kontrolovat a vytvářet přesné výstupy s naprostou profesionalitou,” uzavírá Koning.

O společnosti KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.

KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. je obchodní společností Kyocera Document Solutions Inc. se sídlem v japonské Ósace, která je předním poskytovatelem komplexního řešení pro práci s dokumenty. Portfolio společnosti zahrnuje spolehlivé a ekologické multifunkční zařízení a tiskárny, stejně jako obchodní softwarové aplikace a poradenské služby, které zákazníkům umožňují optimalizovat a spravovat oběh dokumentů a dosahovat nových úrovní efektivity. Prostřednictvím odborných znalostí a empatického partnerství je cílem společnosti pomoci organizacím využít jejich vlastní znalosti k podpoře změn. 

KYOCERA Document Solutions Inc. je dceřinou společností firmy KYOCERA Corporation, která je předním dodavatelem průmyslových a automobilových součástek, polovodičů, elektronických zařízení, systémů na výrobu solární energie a mobilních telefonů. Během fiskálního roku končícího 31. března 2021 dosáhly konsolidované tržby společnosti Kyocera Corporation 1,5 bilionu jenů (přibližně 13,8 miliard USD). Společnost Kyocera se umístila na 549. místě v seznamu největších veřejně obchodovaných společností na světě „Global 2000“ časopisu Forbes pro rok 2020 a je uvedena na nejnovějším seznamu „100 nejudržitelněji řízených společností na světě“ časopisu The Wall Street Journal.

Více informací naleznete na https://www.kyoceradocumentsolutions.cz.