Nová sezóna ve World of Warships přichází s velkým grafickým vylepšením

10. listopadu – Společnost Wargaming, vývojář a vydavatel světově nejpopulárnější volně hratelné námořní válečné hry, World of Warships, dnes zveřejnil podrobnosti o obrovském množství změn, které lze nalézt v jejich nejnovější aktualizaci 0.10.10, včetně páté sezóny hodnocených bitev a především masivního grafického vylepšení.

Zásadní grafické vylepšení

World of Warships se pyšní tím, že přináší ohromující vizuální zpracování námořních bojů pro hráče a nadšence vojenské historie po celém světě, a tato nová aktualizace je nastavena tak, aby byla grafická stránka hry ještě odvážnější a lepší než kdykoli předtím.

Za prvé, simulace vody na všech mapách byla zcela změněna. Nový simulační systém vám umožňuje získat vlny téměř jakéhokoli tvaru a výšky a také činí jejich dynamiku realistickou, přičemž lodě se na vlnách houpou. Některé mapy byly také aktualizovány o HD textury a animované objekty. Vegetace byla vylepšena a na všech mapách vypadá realističtěji. Kromě povrchu byly provedeny změny také v podmořském světě, který se stále výrazně zlepšuje, protože ponorky se ve hře stále objevují.

Superlodě v hodnocených bitvách

Zatímco World of Warships vstupuje do své páté sezóny hodnocených bitev, je tu nová řada superlodí, které vším otřesou, stejně jako změny stávajících superlodí. Kromě stávajících superlodí Satsuma a Hannover přibudou další 4 superlodě: Condé, Annapolis, Yamagiri a Zorkiy.

Ve světě superlodí budou mít tato nová plavidla jedinečné funkce, které hráčům nabídnou alternativní herní taktiky a zpestří rozhodování v bitvě. Conde, Annapolis a Zorkiy se mohou pochlubit alternativním režimem střelby, díky kterému všechny jejich věže vystřelí několik salv v rychlém sledu. Yamagiri mezitím nabízí dva typy torpéd, které lze během bitvy vyměňovat, což umožňuje hráčům upřednostnit při svých bojových střetnutích buď dosah, rychlost nebo poškození. Stávající superlodě, Satsuma a Hannover, se dočkají určitých změn díky jejich jedinečné funkci – instrukcím pro boj. Místo toho, aby se automaticky spouštěla, ji nyní budou moci hráči aktivovat sami v nejvhodnější okamžik bitvy.

Závody ve zbrojení

Závody ve zbrojení jsou v aktualizaci 0.10.10 zpět, a to jako dočasný režim bitvy. Jedná se o důležité kolo testování probíhající před tím, než tento režim v budoucnu přidáme do náhodných bitev. Závody ve zbrojení s sebou přináší různá posílení, která jsou rozeseta po mapě a trochu okořeňují obvyklý průběh bitvy. Poté, co je seberete, budou přinášet prospěch celému týmu a až do konce každé bitvy vylepšovat bojové bojové parametry vašich lodí.

O World of Warships

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky své obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel, včetně čtyř různých tříd lodí a strategicky navrženého prostředí, poskytuje World of Warships dokonalý herní zážitek z námořní války, vhodný pro každého. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí, které je možné hrát, se World of Warships pyšní jako muzeum digitálních lodí a ústředním bodem pro nadšence námořní historie. Pravidelně se přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které poskytují široké a rozmanité hráčské základně rozmanitou a vzrušující hru.

Jedna franšíza – více platforem

Po úspěšném uvedení hry World of Warships na PC byla její jedinečná hratelnost a design přizpůsobena tak, aby přinášela bezplatné masivní námořní bitvy na jiné platformy s World of Warships: Legends k dispozici na PlayStation a Xbox a World of Warships Blitz na mobilních zařízeních iOS a Android . 

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceněný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Wargaming funguje od roku 1998 a stal se jedním z lídrů v herním průmyslu s 5 500 zaměstnanci a kancelářemi rozmístěnými po celém světě. Více než 200 milionů hráčů si užívá tituly Wargamingu na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich vlajkové produkty patří masově populární free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akční hra World of Warships. Oficiální webové stránky: www.wargaming.com