Cisco spolu s Bang & Olufsen vytvořili prémiový headset pro hybridní práci i poslech na cestách

Praha, 15. listopadu 2021 – Společnosti Cisco (NASDAQ: CSCO) a Bang & Olufsen (CPH: BO) vyvinuly prémiovou náhlavní soupravu Bang & Olufsen Cisco 980 určenou především těm, kteří se často účastní videokonferencí. Souprava kombinuje nekompromisní špičkovou kvalitu reprodukce zvuku, precizní řemeslné zpracování a nadčasový design Bang & Olufsen s nejmodernějšími technologiemi Cisco pro hybridní práci, jako integrovaný Webex, aktivní potlačení hluku či kapacity pro dlouhodobou a bezpečnou komunikaci.

Mezi klíčové charakteristiky Bang & Olufsen Cisco 980 patří:

Výbava pro práci a podnikání. Sluchátka s integrovanými funkcemi Webex se bez problému spojí s ostatními zařízeními pomocí Bluetooth 5.1. Dále disponují hlasovým ovládáním či ovládáním pomocí dotyku na mušli sluchátka, pomocí kterého lze snadno ztlumit zvuk, přijmout a ukončit hovor. Díky špičkové konektivitě a funkčnosti jsou vynikající nejen pro podnikání, ale i pro poslech.

Křišťálově čistá komunikace. Bang & Olufsen Cisco 980 přinášejí hovory, schůzky či hudební zážitky s prvotřídní akustikou a zvukem. Mikrofony jsou nasměrovány do tvaru paprsku, takže vytváří virtuální „rameno“, které se stará o snímaní hlasu a podporuje funkci adaptivního aktivního potlačování okolního hluku. Odpadá tedy manipulace s fyzickým ručním mikrofonem. Perfektní audio dodává uživatelům při vzdálené schůzce pocit, jako by na ní byli přítomni osobně, a navíc umožňuje se bez rušivých okolních vlivů plně soustředit na práci.

Pohodlí a nadčasový design. Headset je navržen tak, aby poskytoval bezkonkurenční pohodlí. Sluchátka Bang & Olufsen Cisco 980 mají pečlivě navrženou lehkou konstrukci, která spolu s použitými špičkovými materiály zajišťuje stabilitu a odolnost při každodenním použití.

Správa a zabezpečení na podnikové úrovni. IT administrátoři mohou snadno spravovat a prohlížet data Bang & Olufsen Cisco 980 v reálném čase – to vše z jediné platformy. Veškeré hovory jsou zabezpečené pomocí kombinace hardwarové a softwarové ochrany.

O Cisco Systems 

Cisco (NASDAQ: CSCO) je celosvětovým lídrem v oblasti technologií, které zajišťují fungování internetu. Cisco inspiruje a otevírá nové možnosti tím, že mění váš pohled na aplikace, zabezpečuje vaše data, transformuje vaši infrastrukturu a pomáhá vašim týmům k úspěchu v globální a inkluzivní budoucnosti. Další informace naleznete na newsroom.cisco.com nebo nás sledujte na Twitteru na @Cisco.

Platforma Cisco Webex 

Webex je přední poskytovatel cloudových řešení pro spolupráci zahrnujících videokonference, hovory, textové zprávy, konference, řešení pro interakci se zákazníky (např. kontaktní centra) a účelová zařízení pro spolupráci. Důraz na inkluzivní spolupráci nás motivuje k inovacím, kde s využitím umělé inteligence a strojového učení odstraňujeme zeměpisné, jazykové, osobnostní a technické bariéry. Nedílnou součástí našich řešení od samého počátku je bezpečnost a ochrana soukromí. Webex spolupracuje s nejvýznamnějšími podnikovými a kancelářskými aplikacemi, které zprostředkovává v rámci jediné aplikace a rozhraní. Další informace na webex.com

O společnosti Bang & Olufsen

Bang & Olufsen je luxusní audio značka založená v roce 1925 ve Strueru v Dánsku Peterem Bangem a Svendem Olufsenem. Již téměř století posouvá Bang & Olufsen hranice zvukových technologií a stojí v popředí akustických inovací. Každý produkt Bang & Olufsen se vyznačuje jedinečnou kombinací krásného zvuku, nadčasového designu a bezkonkurenčního řemeslného zpracování. Inovativní a progresivní produkty společnosti se prodávají po celém světě v obchodech Bang & Olufsen, na bang-olufsen.com a u vybraných prodejců. Společnost zaměstnává přibližně 900 lidí a působí na více než 70 trzích. Akcie Bang & Olufsen jsou kotovány na NASDAQ Copenhagen A/S.