Telly odvysílá 16 vánočních zápasů slavné Premier League

Televize Telly i letos během Vánoc odvysílá desítky hodin fotbalových přenosů z nejslavnější fotbalové ligy světa, britské Premier League. Půjde o celkem 16 zápasů na kanálech Premier Sport 1 HD a 2 HD. Televize navíc jako dárek pro všechny své klienty nabídne možnost tyto dva sportovní kanály během Vánoc sledovat zdarma.

Nejslavnější fotbalová liga světa jako obvykle nezastavuje ani během vánočních svátků. Zatímco ostatní evropské ligy jsou v této době pozastavené, v Premier League se hraje od 26. prosince až do Silvestra. Fotbalové zápasy mají ve Velké Británii obrovskou tradici a pro fotbalové fanoušky budou sportovním vyvrcholením právě končícího roku.  

Během letošního 19. a 20. kola se odehraje 20 zápasů, přičemž na kanálech Premier Sport 1 HD a 2 HD mohou diváci televize Telly živě sledovat většinu z nich, celkem 16 fotbalových utkání. 

Těšit na mohou na atraktivní duely, například souboj Leicesteru s Liverpoolem, Evertonu s Newcastlem nebo Norwiche s Arsenalem. Všechny zápasy poběží na obou zmíněných kanálech živě s českým nebo slovenským komentářem.

„Premier League je dlouhodobě nejsledovanější fotbalovou ligou světa. Z našich statistik vyplývá, že sledovanost u českých diváků je i během vánočních svátků vysoká a každoročně roste. Jako poděkování letos nabídneme pro všechny své zákazníky od 20. prosince až do konce letošního roku kanály Premier Sport 1 HD a 2 HD zdarma,“ říká Jan Schöppel, marketingový ředitel televize Telly. 

Fotbalové soutěže mají na Telly dlouhou tradici. Premier League mohli zákazníci Telly (dříve DIGI) sledovat již od roku 2010. DIGI tehdy byla první televizí, která českým divákům nabídna přímé přenosy z Premier League.

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD, DIGI Sport 6 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR.