World of Warships přináší pansijské křížníky v Early Access

Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář námořní multiplayerové free-to-play hry World of Warships, se v této nejnovější aktualizaci vydává na moře se zbrusu novou řadou panasijských křižníků úrovně V-X. Kromě toho, pro náhodné bitvy jsou k dispozici pronájmy superlodí, velkolepě se navíc vrací asymetrické bitvy a zbrojnice byla čerstvě vybavena několika novými výkonnými přírůstky. 

Panasijské křižníky: První část

V první nové události tohoto roku se hráči mohou vůbec poprvé ujmout kormidla šesti panasijských křižníků – plavidel známých svými malorážovými, ale rychle střílejícími děly a mocnými hlubinnými torpédy. Patří mezi ně Chungking V. úrovně z Čínské republiky a Rahmat VI. úrovně z Malajsie až po Jinan X. úrovně, který je také z Číny.

Týden co týden bude ve čtyřech dávkách zpřístupněno neuvěřitelných 28 čerstvých bojových misí, které jsou po dokončení obdařeny spoustou odměn, jako je přístup na lodě V. úrovně Chungking a VII. úrovně Chumphon a také panasijské žetony. Tento nový dočasný zdroj lze vyměnit za celou řadu kamufláží, nášivek a postupně dostupných balíčků pro Tier VI Rahmat a Tier VIII Harbin, jakož i Tier IX Sejong a jejich speciální skiny. Na počest této události byl také aktualizován Dračí přístav!

V návaznosti na téma panasijských křižníků budou moci hráči oslavit lunární nový rok také účastí v bojových misích, za které získají tematickou vlajku, speciální kontejnery a další předměty. 

Získávejte portálové žetony prostřednictvím sociálních sítí

Aktualizace 0.11.0 také vybízí hráče, aby získávali portálové žetony a zajistili si tak skin japonského hradu pro loď Fuso, který je exkluzivní pro fanoušky World of Warships na Twitchi a Discordu a také pro aktivní náboráře. 

Od 19. ledna a po celou dobu aktualizace lze Portal Tokeny získávat prostřednictvím misí odhalených v týdenních dropech na Twitchi, pravidelných aktivitách na Discordu. Hráči mohou tuto surovinu vyměnit buď za samotný skin, nebo za odemknutí maratonu misí s kůží jako konečnou odměnou.

Velký návrat asymetrických bitev

Po rozsáhlých zkouškách v hodnocených a kooperativních bitvách jsou nyní superlodě připraveny na novou rozsáhlou fázi testování v náhodných bitvách, čímž se tato oblíbená novinka stane trvalou součástí hry World of Warships.

Asymetrické bitvy jsou zpět! Typ bitvy s různým počtem lodí na každé straně prošel od doby, kdy byl pryč, několika změnami, které nyní obsahují 6-8 lodí IX. a X. úrovně na jedné straně a 9-12 lodí VII. a VIII. úrovně na straně druhé.

O hře World of Warships 

World of Warships je bezplatná historická online bojová počítačová hra od společnosti Wargaming. Díky obrovské flotile nejznámějších válečných plavidel, včetně čtyř různých tříd lodí a strategicky navrženému prostředí, poskytuje World of Warships dokonalý zážitek z námořní války, vhodný pro každého. Díky své největší sbírce historicky přesných lodí, které jsou k dispozici pro hraní, se World of Warships pyšní statusem digitálního muzea lodí a ústředního bodu pro nadšence námořní historie. Pravidelně přidává nový tematický obsah a inovativní herní režimy, které široké hráčské základně poskytují rozmanitou a vzrušující hratelnost. 

Jedna série – více platforem 

Po úspěšném uvedení hry World of Warships na PC byla její jedinečná hratelnost a design upravena tak, aby přinesla bezplatné masivní námořní bitvy i na další platformy s World of Warships: Legends na PlayStation a Xbox a World of Warships Blitz na mobilních zařízeních se systémem iOS a Android. 

Oficiální webové stránky: http://www.worldofwarships.eu

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný vývojář a vydavatel online her se sídlem v Nikósii na Kypru. Společnost Wargaming, která funguje od roku 1998, se stala jedním z lídrů herního průmyslu s 5 500 zaměstnanci a pobočkami rozmístěnými po celém světě. Tituly společnosti Wargaming si užívá více než 200 milionů hráčů na všech hlavních herních platformách. Mezi jejich stěžejní produkty patří masově oblíbený free-to-play hit World of Tanks a strategická námořní akce World of Warships.

Oficiální webové stránky: http://wargaming.com