HONOR se připojil k společenské odpovědnosti pod záštitou United Nations Global Compact (UNGC), aby pomohl k udržení obnovitelných zdrojů

[24. ledna 2022, SHENZHEN, Čína] HONOR se oficiálně připojil k unii Unitated Nations Global Compact (UNGC), aby přispěl k cílům, které chce unie do roku 2030 dosáhnout. UNGC je světově největší iniciativa zabývající se společenskou odpovědností a udržitelností přírodních zdrojů. V současné době se do unie připojilo přes 12 000 společností a dalších členů ve více než 160 zemích. UNGC pomáhá firmám integrovat své principy do strategií a procesů, a pracovat na společných cílech, ke kterým se zavázaly.

A picture containing person, person

Description automatically generated

UNGC (United Nations Global Compact) je světová síť firem a organizací, které se rozhodly sladit své vize i každodenní činnosti v rámci deseti obecně přijatými principy společenské odpovědnosti v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, životního prostředí a korupce. UNGC vytváří rámec procesů, díky kterým pak mohou společnosti převzít společenskou odpovědnost ve svých výrobních procesech a jednoduše je také vyhodnocovat. HONOR tak chce implementovat a upevnit korporátní strategii, která je zároveň i odpovědná a zachovává přírodní zdroje. 

Hlavním posláním značky HONOR je vytváření nového chytrého světa pro každého díky portfoliu inovativních produktů. HONOR tak přidává v tomto roce také závazek vůči společenské odpovědnosti a odpovědnosti vůči životnímu prostředí. Korporátní společenská odpovědnost značky HONOR se nyní zaměřuje na 4 oblasti: ochrana životního prostředí, inovace a vytváření hodnot, vývoj průmyslové synergie a odpovědná politika i uvnitř firmy. HONOR chce tak dál pokračovat v zaměření na potřeby zákazníků na prvním místě jako svou hlavní hodnotu, více se podílet na adaptacích v rámci členství v UNGC platformě a pracovat na dalších inovativních technologiích, tak aby zároveň naplnil korporátní odpovědnost a pomohl UNGC ve společných cílech.

Více o značky HONOR najdete na oficiálních webových stránkách:  www.hihonor.cz

###

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce. 

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube