V České republice vzniká platforma Magic Bean. Unikátní marketingové řešení na blockchainu SOLANA

Praha 26. 1. 2021 – Magic Bean je komplexní řešení pro firmy a jednotlivce, kteří chtějí své podnikání šířit svobodně, rychle, levně a bezpečně. Je to unikátní marketingová platforma, jenž využívá technologických předností silného blockchainu SOLANA. Whitepaper je již zveřejněný a ostré spuštění projektu i tokenu je plánováno na přelom února a března.

MARKETINGOVÝ NÁSTROJ PŘEKONÁVAJÍCÍ HRANICE

Magic Bean (Kouzelná fazole) je nový ryze český projekt, přinášející unikátní nástroje pro firmy, vývojáře, a i běžné zákazníky. V souvislosti s aktuální a dosud nekončící pandemií COVID-19 se výrazně zkomplikovaly možnosti navazování nových obchodních vztahů. Především je limitovaná propagace produktů a služeb z důvodu omezení cestování, hlavně do Číny a Jihovýchodní Asie. Vizí platformy Magic Bean je výrazně usnadnit a zefektivnit, hlavně nákladově marketingové možnosti firem v mezinárodním rozsahu. Společnosti, z jakéhokoliv odvětví pak ve světě Magic Bean naleznou silný marketingový nástroj pro efektivní propagaci jejich výrobků, služeb nebo brandu. Tým již zveřejnil kompletní Whitepaper, který je k dispozici zde.

KOMUNITA A MINIMÁLNÍ NÁKLADY

Vše je založené na komunitě a silné decentralizaci. „Za poslední roky nám s kolegy chyběl efektivní nástroj, který by firmám umožnil prezentovat své produkty co největšímu množství zákazníků za minimální náklady. Proto jsme se rozhodli, že se pokusíme takový nástroj vytvořit sami a přišel Magic Bean, kterým se snažíme zefektivnit možnosti propagace produktů a služeb,“ představuje myšlenku Ondřej Koc, jeden ze zakladatelů projektu Magic Bean. Oproti obdobným online službám se Magic Bean odlišuje vyšší rychlostí, nižšími náklady, snazší přístupností, vizuálním zpracováním, a hlavně vyšší bezpečností. 

MAGIC BEAN CÍLÍ NA MALÉ I ZAVEDENÉ BRANDY

Sociální platforma Magic Bean je komplexní digitální prostor plný užitečných marketingových a obchodních možností a nástrojů. Platforma umožňuje efektivně propagovat nejen produkty a služby, ale také především samotné brandy. Velké i malé. Od byznysu, přes digitální aplikace a luxusní značky až po profesionální sport.  „V Číně i Jihovýchodní Asii jsou sporty jako fotbal a basketbal velice populární.  I z tohoto důvodu míříme do tohoto segmentu. Ve světě Magic Bean bude mít fanoušek ke své oblíbené značce nebo klubu o poznání blíže a brand bude mít své fanoušky na dosah ruky,“ uzavírá Ondřej Koc. Vizuálně i duchem vychází ze známého pohádkového světa Jacka kouzelných fazolí. Uživatelé sítě tak mezi sebou směnují za tokeny BEAN, které mohou utratit za poptávané služby, propagaci vlastních výrobků, nebo za ně nakoupit aktuálně populární NFT na Giant’s Treasury. 
Více o českém projektu Magic Bean naleznete na webových stránkách: https://magicbean.social/