NETGEAR se chystá na evropskou roadshow. Předváděcí kamion přijede i do Prahy

Mobilní IT centrum, kde si mohou lidé vlastnoručně vyzkoušet produkty firem NETGEAR a Crestron, navštíví 38 míst v 19 zemích Evropy.

Praha, 2. února 2022 – Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů v oblasti profesionálního audia a videa, a firma Crestron, globální lídr v oblasti komunikačních technologií pro pracoviště, oznamují společnou mobilní roadshow po Evropě. Crestron Next Road Trip Europe od března do června 2022 učiní 38 zastávek v 19 evropských zemích. V dubnu se zastaví i v Praze.

V předváděcím nákladním autě si zájemci mohou prakticky vyzkoušet klíčové IT technologie, které nedávno uvedly na trh společnosti Crestron a NETGEAR. Crestron představí svá nejnovější řešení pro hybridní pracoviště, učebny nebo státní správu. NETGEAR bude oficiálním poskytovatelem sítě pro celou roadshow. Návštěvníci tak uvidí přímo v akci nasazení špičkových Pro AV přepínačů NETGEAR.

Mezi řešení, která návštěvníci uvidí během ukázek, patří:

  • Videokonference Crestron Flex
  • Řešení pro plánování obsazení místností
  • Inteligentní audio a video řešení
  • Infrastruktura bezdrátová prezentace a spolupráce
  • Technologie Crestron DigitalMedia pro odesílání obsahu
  • Globální řízení provozu technologií

V minulých letech jsme uvedli na trh úžasné nové produkty a máme jich v plánu ještě mnohem víc. Nemůžeme se dočkat, až ukážeme našim prodejcům, partnerům a zákazníkům po celé Evropě, jak mohou naše inovace usnadnit práci,“ říká Annelies Kampert, viceprezidentka a generální ředitelka Crestron Europe. „Jsme hrdí na to, že na této sérii akcí můžeme spolupracovat s lídrem v oboru, jakým je NETGEAR,“ dodává.

Během předváděcích akcí budou pečlivě dodržována hygienická opatření v souvislosti s onemocněním covid-19. „Chápeme, že někteří zákazníci v současné době neradi cestují, a proto přinášíme bezpečné, pečlivě monitorované prostředí. V něm mohou pracovat s našimi produkty a dozvědět se informace od našich zástupců, a to na snadno dostupných místech ve velkých evropských městech.“

NETGEAR jako lídr v oblasti AV-over-IP

Největší osobnosti v oboru uznávají výhody Pro AV přepínačů NETGEAR a podporují rostoucí trend AV-over-IP, tedy přenosu zvuku, videa a řídících signálů prostřednictvím IP sítě. Po úspěchu spravovaných přepínačů řady M4300 navrhla společnost NETGEAR novou řadu přepínačů M4250 a využila k tomu připomínky AV integrátorů, uživatelů a partnerů. NETGEAR zapojil více než 25 let zkušeností se sítěmi a zajistil, že tyto přepínače mají vše, co je potřeba pro splnění vysokých požadavků oblasti Pro AV. Díky tomu se NETGEAR stal nejčastěji doporučovaným dodavatelem přepínačů pro nasazení AV-over-IP na světě.

„NETGEAR je lídrem inovací v oblasti AV-over-IP,“ potvrzuje Richard Jonker, viceprezident pro rozvoj podnikání v oblasti AV-over-IP společnosti NETGEAR. „S hardwarem a softwarem M4250, včetně IGMP+, jsme výrazně zjednodušili nasazení DM NVX společnosti Crestron. Jedná se o špičkový ekosystém AV a USB koncových bodů navržených pro práci s IP sítí,“ popisuje spolupráci.

Turné Crestron Next Road Trip Europe bude po Evropě putovat od března do června 2022. Roadshow startuje 14. března v Bruselu, do Prahy dorazí 29. dubna 2022. Více informací a registrační formulář k účasti jsou k dispozici na adrese: crestron.com/nexteurope.

O společnosti Crestron

Společnost Crestron vytváří technologie pro všechny způsoby práce, kdekoliv na světě. Nabízí platformy, zařízení a systémy navržené ke zlepšení komunikace a spolupráce, přičemž je vše spravováno cloudovým systémem pro snadné nasazení, monitorování a upgrade. Produkty jsou v režimu 24 x 7 x 365 podporovány více než 90 plně obsazenými kancelářemi. Kromě ústředí v Rockleigh, New Jersey, má Crestron prodejní a podpůrné kanceláře v USA, Kanadě, Evropě, Asii, Latinské Americe a Austrálii. Více informací najdete na webu www.crestron.com.

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR (NASDAQGM: NTGR) navrhuje inovativní, značková technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají na specifické síťové, úložné a bezpečnostní potřeby malých či středně velkých firem a domácích uživatelů. Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro podniky poskytuje společnost NETGEAR síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury. NETGEAR zároveň podporuje poskytovatele špičkových služeb v jejich oblasti podnikání. Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje NETGEAR doživotní záruku. Řešení NETGEAR se prodávají na více než 45 000 obchodních místech po celém světě a prostřednictvím více než 39 000 prodejců s přidanou hodnotou. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a má pobočky v 25 zemích. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®. Dalšíinformace jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz. Sledujte společnost NETGEAR na www.facebook.com/netgearczask a www.linkedin.com/company/netgear-cesko.