realme uvede na evropský trh první prémiový smartphone střední kategorie s jedinečnou kamerou Sony IMX766 OIS

Praha, Česká republika, 3. února 2022 – realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, dnes oficiálně ohlásila, že 16. února zahájí prodej své dosud nejočekávanější řady realme 9 Pro Series. Firma realme, která se vždy snaží přinášet na trh nejmodernější technologie v duchu svého motta “Dare to Leap”, také tentokrát pro uživatele připravila překvapení. realme 9 Pro+ je první smartphone střední kategorie s unikátní kamerou Sony IMX766 OIS.

Aby realme potěšilo své nadšené zákazníky a dalo jim šanci vyzkoušet novou kameru Sony IMX766 OIS s předstihem, zpřístupnilo už od 7. února online aplikaci Camera Lab.

Vynikající obrazový snímač Sony IMX766, jeden z nejlepších snímačů, které se v roce 2021 objevily ve špičkových vlajkových lodích, má velikost 1/1.56” a velkou plochu snímače. To spolu s OIS čočkami nabízí uživatelům výjimečnou kvalitu obrazu.

realme 9 Pro series, nejnovější mistrovské modely jedné z hlavních produktových řad realme, přinášejí do střední kategorie smartphonů mnoho nových a vzrušujících funkcí. Sledujte nás, ať vám žádná z nich neunikne.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com