Jakub Salát v Prochazka & Partners povyšuje na Head of Marketing

16. února 2022 – Společnost Prochazka & Partners, která se zabývá poradenstvím pro nájemce v oblasti komerčních realit, hlásí povýšení Jakuba Saláta (37) na pozici Head of Marketing. Salát v Prochazka & Partners působil od ledna 2020 jako Marketing & PR Manager a za tu dobu si vzal na starost veškeré online marketingové aktivity, rebranding společnosti včetně redesignu webových stránek a přechod na nový CRM systém. Díky svým zkušenostem nejen z AMI Communications se ve firmě věnuje také public relations.

„Jsem vždycky rád, když je za kolegy vidět velký kus práce a když mohu oprávněně někoho povýšit. Jakub se v rámci marketingových aktivit věnuje také aktivně business developmentu a tomu, jak co nejlépe vytěžit náš CRM systém, ve kterém máme veškeré marketingové aktivity automatizovaně propojené. Těším se také na práci nově přenastaveného a personálně obměněného marketingového týmu, který bude pod vedením Jakuba odpovědný i za naše eventy, včetně dalšího ročníku soutěže Kanceláře roku,“ říká Radek Procházka, Managing Partner Prochazka & Partners. 

Své sedmnáctileté zkušenosti Jakub Salát sbíral například ve společnosti RENOMIA, ve které se věnoval oblastem PR, interní a externí komunikace a tradičnímu i online marketingu. Předtím prošel PR agenturami AMI Communications a PREVIA. Svou kariéru začínal původně v oblasti médií. Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, oboru mediální studia, který zakončil rigorózní zkouškou. V rámci programu Erasmus studoval integrovanou komunikaci na Jyväskylské Univerzitě ve Finsku. 

Ve volném čase se Jakub věnuje své rodině, cyklistice, hře na klavír, deskovým hrám a geocachingu. 

O společnosti Prochazka & Partners

Společnost Prochazka & Partners v roce 2013 založil Radek Procházka a dnes je vedoucí společností výhradně zaměřenou na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Poskytuje komplexní servis pro nájemce v segmentech Offices a Industrial (přejednání, relokace, expanze, nákup či výstavba na klíč) a svým klientům zajišťuje i architektonické a projektové poradenství a management (Design & Build). Společnost od roku 2016 vyhlašuje také odbornou soutěž Kanceláře roku. Více o společnosti na www.prochazkapartners.cz.