Mandarin Oriental, Prague představuje nového generálního ředitele

11. duben 2022 – Mandarin Oriental, Prague s potěšením oznamuje jmenování pana Duarte Correii svým novým generálním ředitelem. Duarte přešel do Prahy poté, co strávil více než 3 roky jako generální ředitel v hotelu Mandarin Oriental, Canouan na Svatém Vincentu a Grenadinách, kde dohlížel na první nemovitost skupiny v Karibiku.

Duarte je dynamická a kreativná osobnost s působivými zkušenostmi v oblasti luxusního hotelnictví, které zahrnují renomované hotelové značky v Londýně, Vietnamu, Mauriciu a Tanzanii. Nyní, po 14 letech strávených v letoviscích, se Duarte vrací do Evropy a malebné Prahy a přidává do svého portfolia tuto městskou oázu. Duarte Correia je původem z Portugalska a vyrostl na ostrově Madeira. Svou kariéru začal v Londýně v hotelu Browns v Mayfair, poté následovaly role v The Churchill, The Dorchester a The Hempel Hotels v hlavním městě Velké Británie.

Duarteho neochvějná vášeň pro hotelnictví ho přivedla do Vietnamu, kde dohlížel na správu vilového komplexu v The Nam Hai Resort v Hoi An. Poté se Duarte přestěhoval na Mauricius jako ředitel divize pokojů pro Shanti Maurice Resort and Spa a následně byl poprvé jmenován na generálního ředitele v mladém věku 26 let.

Před nástupem do hotelové skupiny Mandarin Oriental strávil Duarte 4 roky na tanzanském ostrově Zanzibar jako generální ředitel Essque Zalu Resort, kde získal hotel pod jeho inovativním vedením 24 globálních ocenění, včetně Condé Nast Travellers‘ Readers‘ Choice Award a World Luxury Hotel Award.

-1-

Kromě toho, že je ostřílený hoteliér, je Duarte také vášnivým cestovatelem, který ve volném čase rád čte a hraje tenis. Duarte mluví plynně anglicky, portugalsky a španělsky.

„Jsem rád, že se vracím do Evropy a sídlím v našem městském útočišti v srdci nejhezčího města České republiky. Těším se na spolupráci s celým týmem, na další zdokonalování našich personifikovaných služeb a inovativních zážitků, kterými je naše značka populární,“ řekl Correia.