XPG prodlužuje záruku napájecího zdroje XPG PYLON s certifikací 80 PLUS Bronze

5 let bez starostí

27. dubna 2022 – Herní značka XPG, dodavatel vysoce výkonných produktů pro hráče, profesionály v oblasti Esportu a technické nadšence, s potěšením oznamuje, že záruční doba na napájecí zdroj XPG PYLON s certifikací 80 PLUS Bronze byla prodloužena na 5 let. Dříve byla záruka na tuto jednotku omezena na 3 roky.

Napájecí zdroj XPG PYLON

XPG PYLON je napájecí zdroj s certifikací 80 PLUS Bronze, který dosahuje až 89 % energetické účinnosti a poskytuje výkon téměř srovnatelný se zdroji s certifikací 80 PLUS Gold. Dodává se ve čtyřech variantách s výkonem 450 W, 550 W, 650 W a 750 W, aby vyhověl specifickým potřebám různých typů uživatelů. Všechny varianty jsou vybaveny stejnosměrným obvodem DC-DC 100 % +12 V, který zajišťujte konzistentní a energeticky úsporné napájení, jež dokáže podporovat grafické karty a procesory střední a vyšší třídy. Tento zdroj také splňuje požadavky na funkci režimu spánku dle specifikace ATX společnosti Intel. Jeho 120mm ventilátor s fluidním dynamickým ložiskem (FDB) pracuje téměř bezhlučně. V kombinaci s hlavními japonskými kondenzátory o teplotě 105 °C je XPG PYLON tichý, vysoce účinný a spolehlivý zdroj.

Pro více informací o tomto produktu navštivte: https://www.xpg.com/cz

Více informací o prodloužené záruce naleznete na: https://bit.ly/36N9dIm

###

O značce XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR

Značka XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) byla vytvořena společností ADATA za účelem poskytování vysoce výkonných produktů hráčům, profesionálům v oblasti Esport a technologickým nadšencům. Odhodlali jsme se k vývoji produktů, které poskytují extrémní výkon, a proto úzce spolupracujeme s komunitou her, abychom získali přehled o skutečných potřebách uživatelů. Poskytujeme celou řadu produktů od sestav, komponent, periferií až po různá zařízení, a vytváříme je s ohledem na nejvyšší standardy stability, spolehlivosti a výkonu. Vyvíjíme také produkty se skvělým designem, které nám vynesly několik prestižních mezinárodních ocenění, jako jsou iF Design a Good Design. Kromě produktů hrajeme aktivní roli při sponzorování a podpoře eSports akcí a týmů po celém světě, abychom realizovali extrémní herní zážitky na nejvyšších úrovních.