Aplikace s péčí o duševní zdraví VOS.health vyhrála Cenu diváků na přední soutěži mobilních aplikací AppParade 34

aplikace VOS.health, která pomáhá s péčí o duševní zdraví již více než 800 000 uživatelům po celém světě, vyhrála Cenu diváků na přední tuzemské přehlídce/soutěži mobilních aplikací AppParade 34.Do úvodního kola soutěže AppParade 34 se letos přihlásilo rekordních 27 aplikací, z nichž 10 postoupilo do finálového večera. Toho se zúčastnily tři stovky diváků ze světa aplikací, jejichž srdce si získala právě aplikace VOS.health.

– Jiří Diblík, CEO VOS.health:
„Máme obrovskou radost, nejen z výhry, ale i z toho, že se nám daří zavést tuto péči jako rutinu do života každého z nás, což přispívá k destigmatizaci tématu duševního zdraví. Nezapomeňte se o to svoje starat, psychické problémy potkají každého třetího dospělého. Já sám jsem se potýkal s panickou atakou, s týmem jsem proto začal před rokem a půl pracovat na aplikaci pro péči o duševní zdraví, využívající strojové učení a umělou inteligenci. Náš tým je směsicí vývojářů, psychologů, vědců a designérů. Společně vymýšlíme, navrhujeme a zlepšujeme nejnovější technologie VOS.health, aby její uživatelé měli po ruce to nejlepší místo, kde se starat o své duševní zdraví, k čemuž nám pomáhají psychologové z Univerzity Palackého v Olomouci.“

° V případě Vašeho zájmu o více informací či o rozhovor s Jiřím Diblíkem mne neváhejte kontaktovat.
° Rádi Vám taktéž vygenerujeme unikátní kód, který Vám na rok zpřístupní prémiovou verzi aplikace, abyste si ji mohli vyzkoušet na vlastní duši a lépe tak zpracovat recenzi či článek.
° Dále nabízíme i články na klíč, jelikož díky obrovskému množství uživatelů po celém světě disponujeme vypovídajícím množstvím anonymně zpracovaných dat, na základě kterých je možné vytvořit tematické články na současná či nadčasová témata spolu s vyjádřeními psychologů a psychoterapeutů.
° Společně s psychologem/psychoterapeutem Adamem Táborským, který působí nejen ve své ordinaci, ale právě také v rámci aplikace VOS.health Vám můžeme zprostředkovat poradenství pro Vaše čtenáře.
Jiří Diblík, CEO VOS.health

V pouhých 12 letech se začal věnovat programování a vývoji aplikací, v čemž se mu dařilo tak skvěle, že se v 16 letech nechal zplnoletnit a stal se tak historicky nejmladším podnikatelem v České republice. To se ukázalo jako správný tah, protože již za rok během několika týdnů vyexitoval se svou první velice úspěšnou aplikací, kterou se mu poté podařilo prodat za stovky tisíc. Exceloval také v programování autonomních hasicích robotů, což dokazuje řada vítězství v mezinárodních soutěžích v robotice. Spolu s Ondřejem Kopeckých, budoucím spoluzakladatelem Qusion, například strávili svůj svaťák na soutěži robotů v Kolumbii. Vyhráli a poté urychleně odletěli úspěšně odmaturovat.

Nyní tento 24 letý nadšenec do digitálních technologií patří mezi startupové hvězdy a propojuje svět softwaru a hardwaru pod svou značkou Qusion. Ta se mimo jiné specializuje na inovační sprinty – tedy na krátké a intenzivní zkoumání technologií a nápadů v dané firmě, jehož výsledkem jsou konkrétní návrhy pro zlepšení efektivity a zvýšení tržeb této firmy.

Jeho produkty a app jsou používány po celém světě a působí nejen v Praze, ale i Curychu a San Franciscu.Spolu s Ondřejem Kopeckým byli nyní zařazeni do prestižního evropského žebříčku Forbes 30pod30 (patří tak mezi zhruba 5 Čechů, kteří byli v historii tohoto žebříčku doposud vybráni).

VOS.health
https://vos.health

Přes 800 000 uživatelů po celém světě9 světových jazykůPrémiová verze aplikace stojí v České republice 599 Kč ročně, čili mnohem méně než pouhá 1 terapie.Nabízí přístup k osmi vědecky podloženým nástrojům psychologické pomoci a možnosti krizové intervence v čele s neomezeným chatem s psychologickými poradci a dále například řízený deník, dechová cvičení (úžasná nejen pro zvládnutí panické ataky), monitoring/trackování nálady, což uživatelům například pomůže rozpoznat jindy nenápadně nastupující depresi, a další. Vzhledem k současné situaci VOS.health bezplatně zpřístupnila prémiovou péči o duševní zdravípro všechny občany Ukrajiny a Ukrajince žijící v zahraničí.

Je k dispozici včetně kompletního překladu do Ukrajinštiny, ukrajinští uživatelé tak v aplikaci VOS na jednom místě najdou neustále aktualizované informace o tom, kam se obrátit v případě akutního psychického vypětí v této nelehké době a získat tak pomoc s překonáním chvil intenzivního strachu a stresu.

Do vývoje této aplikace investoři nedávno vložili dalších 20 milionů – viz: forbes.cz/dalsich-dvacet-milionu-do-dusevniho-zdravi-ceskou-aplikaci-vos-health