Thein Security se v květnu zúčastní ISSS konference a pořádá odborné setkání Cyber Security Day

Thein Security spadající do investiční skupiny Thein Tomáše Budníka, oznamuje účast svých zástupců na květnové konferenci ISSS. Jako spolupořadatel se objeví také na setkání Cyber Security Day, pořádané pro odborné zástupce ústavů Akademie věd ČR. 

Na mezinárodní konferenci ISSS, konající se 16. a 17. května v Hradci Králové, vystoupí Oldřich Gosman, bezpečnostní expert Thein Security. Ve své přednášce o Security Operation Center představí a blíže rozebere funkce a služby bezpečnostního střediska SOC, které firma poskytuje svým klientům a zajišťuje jim tak nepřetržitý kyberbezpečnostní dohled nad firemními daty. 

“Kybernetické útoky a úniky dat v posledních letech představují pro firmy čím dál větší riziko. Bezpečností středisko SOC může nepřetržitým monitorováním kybernetických hrozeb a rychlými reakcemi zamezit potenciálním škodám nebo minimálně zmírnit dopady úderu. Představením střediska na konferenci ISSS chceme rozšířit povědomí o tomto druhu bezpečnostního řešení,” říká k účasti na konferenci Irena Hýsková, ředitelka Thein Security. 

Na konci května také pod záštitou Thein Security proběhne odborné setkání Cyber Security Day. V prostorách Botanického ústavu AV ČR se 25. května sejdou odborníci z ústavů Akademie věd ČR. Tematicky se Cyber Security Day bude zaměřovat na aktuální  trendy a novinky v oblasti kybernetické bezpečnosti.