Řemeslo má zlaté dno nejen v Praze. Platforma Adam se po úspěšném startu rozšiřuje do celého Česka

Mladý startup Adam zakladatelů a bývalých šéfů estonského Boltu Romana Sysla a Jakuba Dvořáka má za sebou úspěšný start. Platforma www.mujadam.cz se proto rychle rozšiřuje a vymalování pokoje nebo kanceláře nyní pomůže zajistit ve městech po celém Česku.

Zákazníci oceňují nový standard služeb, který se Adam snaží nastavit a partnerští malíři se naopak naučili, že se s platformou mohou spolehnout na pravidelný přísun zakázek. Svůj čas tak věnují právě malování, nikoliv shánění nových klientů a administrativě, díky čemuž mohou ve výsledku provádět samotné práce za lepší cenu.

“V Praze, Brně, Ostravě a Plzni jsme zažili dobrý start. Slovo se šíří rychle a brzy se nám začali ozývat zákazníci i malíři z ostatních měst se zájmem o naše služby. Rozšíření služeb tak bylo logickým krokem a těší nás, že výhody Adama můžeme nabídnout lidem po celém Česku”, uvádí k expanzi Jakub Dvořák.

Expanze po České republice je pro firmu začátek dlouhé cesty v podobě vstupu na zahraniční trhy, kam se ještě letos chystá.

“Jsme rádi, že se Adamovi v Česku daří. Zákazníci i malíři si službu chválí, a to je pro nás velmi důležité. Zároveň je to pro nás dalším signálem, proč se co nejdříve vydat s naší platformou i do zahraničí. Věříme, že se nám letos podaří vstoupit do několika dalších zemí”, říká k plánům firmy Roman Sysel.

O Adamovi

Platforma www.mujadam.cz propojuje zákazníky s ověřenými malíři pokojů. Dlouhé čekání a složité řemeslné ceníky nahrazuje jednoduchou transparentní online kalkulačkou, která zákazníkovi ihned zobrazí odhadovanou cenu výmalby a možnost služby malíře jedním kliknutím poptat. Následně Adam zákazníka propojí s malířem, který je v požadovaném termínu a lokalitě dostupný.

Službu založili Roman Sysel s Jakubem Dvořákem, kteří stojí za vstupem a rozvojem estonské aplikace Bolt do České republiky a regionu střední a východní Evropy.