EVOLVEO Terra NV4 je chytrá venkovní zásuvka Wi-Fi s krytím IP44

Jednoduché a plně funkční zařízení s mobilní aplikací vybavené množstvím funkcí 

14. 6. 2022 – chytrá venkovní zásuvka EVOLVEO Terra NV4 splňuje podmínky certifikace krytí IP44 a odolá stříkající vodě i prachu. Toto jednoduché a plně funkční zařízení umožní snadno ovládat připojená zařízení nejen v domácnosti ale i ve venkovních prostorách, například na zahradě. 

Chytrá venkovní zásuvka EVOLVEO Terra NV4 pro zástrčku a vidlici typu E na 230 V snese maximální zatížení 3 680 W při 16 A. Chytrá zásuvka se snadno připojí do stávající Wi-Fi sítě a jednoduše se ovládá pomocí lokalizované mobilní aplikace pro Android nebo iOS, včetně podpory Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya. Má samostatný spínač ON/OFF a LED indikaci.

Chytrá zásuvka EVOLVEO Terra NV4 umožňuje snadné, plánované a plně automatizované ovládání připojených zařízení. Vybrané funkce umožňují například vzdáleně ovládat vánoční osvětlení, postřik trávníku, skleníkové zavlažování nebo venkovní osvětlení. Uplatnění najde i ve vnitřních prostorách. Mezi základní ovládací funkce a režimy patří týdenní plánování rozvrhu zapínání a vypínání nebo geolokační režim, který sleduje východ a západ Slunce v dané lokalitě. Pomocí odpočtu lze nastavit, za jak dlouho se má zásuvka vypnout/zapnout a díky funkci cyklovače lze vypínat a zapínat připojené zařízení v přerušovaných intervalech. Skutečně chytrou je pak náhodná funkce, která napodobí nepravidelné příchody a odchody z domu v případě, že je domácnost bez dozoru. 

Dostupnost a cena
Chytrá venkovní zásuvka EVOLVEO Terra NV4 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 649 Kč včetně DPH.

Specifikace

• Wi-Fi chytrá zásuvka s krytím IP44 (stříkající voda, prach)

• Podpora aplikace pro Android a iOS

• Možnost přidání neomezeného množství zásuvek a jiné chytré elektroniky do aplikace

• Funkce časovač už od jedné minuty

• Plánování s opakováním pro vybrané dny v týdnu

• Funkce cyklovač umožní nastavení vypínání a zapínání v pravidelných intervalech

• Náhodná funkce mění čas začátku a konce nastaveného programu

• Aktivace při východu/západu Slunce díky geolokační funkci

• Maximální zatížení až 3 680 W

• Maximální proud spotřebiče až 16 A při 230 V

• WiFi 2,4GHz / 802.11 b/g/n

• Rozměry 90 × 57 × 88 mm

www: https://eshop.evolveo.cz/evolveo-terra-nv4–chytra-venkovni-zasuvka-wi-fi/

Facebook: https://www.facebook.com/EvolveoCZ/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEono-1cGHesLH4-fz6Lw4w

Instagram: https://www.instagram.com/evolveo_cz/

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.