Rámové dveře jako ekonomické řešení pro nadčasový design domova

Výběr interiérových dveří není radno podceňovat, jde totiž o prvek, který dotváří celkový vzhled a atmosféru každé domácnosti. Trendem posledních let jsou rámové dveře, které si svou oblíbenost mezi zákazníky získaly především jednoduchým a elegantním vzhledem, odolností a snadnou údržbou. Pádným argumentem pro jejich pořízení je ale zcela nepochybně také velmi příznivý poměr kvality a ceny.

Rámové dveře jsou jedním z konstrukčních typů dveří, který výrobci v rámci svého portfolia nabízejí. Konstrukce těchto dveří se, jak název napovídá, skládá z rámu tvořícího základ těchto dveří, a výplně, která může být prosklená či plná. Každý si tedy může vybrat takové dveře, které budou vyhovovat jeho potřebám a které budou ladit s vybavením jeho domácnosti. Díky plné výplni lze v místnosti zvýšit míru soukromí, díky prosklené lze zase místnost prosvětlit.

Rámové dveře nabízejí svým uživatelům hned několik výhod. Díky tomu, že je každý díl dveří oplášťován samostatně, jsou spoje povrchů skryté a na vnějších hranách dveří nejsou viditelné žádné spoje ani mezery. Dveřní křídlo má tedy jednotný a čistý vzhled. Dveře s rámovou konstrukcí jsou unikátní v tom, že u prosklených modelů je sklo do dveřního křídla instalováno bez zasklívacích lišt, tedy bez orámování. Díky tomu vznikne čistý a elegantní design celých dveří. 

„Naše rámové dveře Türen jsou atraktivním a kvalitním řešením pro každou domácnost. Díky speciální konstrukci je dveřní křídlo pevné a zároveň odolné. Velkou výhodu vidím v příznivé pořizovací ceně – jedná se o ekonomické řešení, u kterého ale zákazníci nemusí rezignovat na design ani na kvalitu. Dveře Türen jsou u vybraných prodejců skladem a zákazník je tedy má k dispozici hned, což v dnešní době výrazně ovlivněné nedostatkem nejrůznějších surovin, materiálů a komponentů považuji za velkou výhodu,“ říká Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR, která patří mezi největší výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní na našem trhu.

Dveře Türen lze díky nabízeným povrchům a dekorům zkombinovat s různými druhy nábytku a hodí se tak do každé domácnosti. V nabídce jsou v plné i prosklené variantě, a dokážou tedy designově pozvednout každý interiér.

SOLODOOR a.s., český výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní, vyrobí za rok více než 180 000 dveří a 80 000 zárubní, čímž se řadí mezi největší výrobce na trhu. Je držitelem osvědčení „CZECH MADE“ a označení „Ekologicky šetrný výrobek“. Kromě široké škály produktů nabízí také poradenství a odbornou montáž s pětiletou zárukou na své zboží.

Společnost vznikla před 24 lety, přičemž její kořeny sahají hlouběji do historie dřevařského průmyslu v Sušici, která se celosvětově proslavila výrobou sirek. S více než 220 zaměstnanci patří mezi největší zaměstnavatele v regionu. Výrobky SOLODOOR najdete v 17 franšízových prodejnách, 1 podnikové prodejně, zhruba v 80 prodejních studiích či zalistované v nabídce hobbymarketů a také v síti prodejen stavebnin po celé České a Slovenské republice. Společnost využívá nejmodernější německé a italské technologie, díky kterým vyrábí dveře a zárubně s unikátní oblou hranou a v exkluzivních povrchových úpravách, jež nemají na trhu konkurenci.