TCL na veletrhu IFA 2022 se všemi produkty napříč kategoriemi a globální tiskovou konferencí

Na 2 500 čtverečních metrech budou mimo jiné představeny velkoplošné televizory              Mini LED QLED pro chytrý a digitálně propojený život, nejnovější technologie zobrazování a další produkty z ucelené nabídky TCL

[Praha/Berlín 20. července 2022] TCL, jeden z dominantních hráčů v globálním odvětví výroby televizorů a přední značka spotřební elektroniky, se vrací na veletrh IFA, který se koná počátkem září v Berlíně. Je to první významný globální veletrh spotřební elektroniky od roku 2019. TCL představí novinky včetně nejnovějších zobrazovacích technologií pro velkoformátové televizory Mini LED QLED a současně přímo v akci další produkty ze své ucelené nabídky. 

TCL zahájí svoji prezentaci na veletrhu IFA 2022 globální tiskovou konferencí 1. září 2022, která bude předcházet pětidenní prezentaci produktů TCL v rámci veletržní expozice na 2 500 čtverečních metrech.

„Jsme velice rádi, že se vracíme na veletrh IFA 2022 a že můžeme být součástí tohoto dynamicky se rozvíjejícího odvětví. ´Inspire Greatness´ je naší hlavní myšlenkou a chtěli bychom i nadále inspirovat všechny lidi po celém světě lidi k tomu, aby prožili skvělé okamžiky svého života s našimi produkty a službami,” říká Shaoyong Zhang, CEO společnosti TCL Electronics

V rámci expozice TCL na IFA 2022 budou moci návštěvníci zažít vysoce estetický design, jedinečný výkon a funkčnost nejnovějších televizorů, soundbarů a chytrých nositelných zařízení společně s uceleným portfoliem zařízení pro chytrou domácnost a také prototypy připravovaných televizorů. TCL dále představí aplikace hlubokého učení, které zajistí novou úroveň kvality obrazu.

Twitter: @TCL_TV_Global

Facebook: @TCLElectronicsGlobal

Instagram: @tclelectronics

YouTube: TCL Electronics

TCL na veletrhu IFA 2022:

Datum: 2. až 6. září, 2022

Místo: Hala 21A, Messedamm Berlín, Německo

O společnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky a přední hráč v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky – od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.